Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miket kell feltétlenül vinni...

Miket kell feltétlenül vinni horvátországi nyaralásra?

Figyelt kérdés

Azért ez más, mint egy magyarországi balatoni nyaralás.

Az alap dolgokat én is tudom, mint fehéremű, ruha, stb.


2012. ápr. 5. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

műanyag úszó/búvár cipőt , de ott is lehet kapni! nem volt jó érzés az első nap belelépni egy tengerisünbe fürdőzés közbe!!!

38 csont szálka volt a talpamban és 2 napig rá sem tudtam lépni :D

2012. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Miután Horvátországban a tengerpart majdnem mindenhol nagyon köves és kényelmetlen mezitláb bemenni a vízbe, valami alkalmas gumipapucsot. Jó az a tengeri sünök ellen is...
2012. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, ugyan azt mint balatonra, csak a tenegerhez cipöt, meg uvárszemüveget pipával minimum.


ennyi.

2012. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és az élelmiszer átvitellel mi a helyzet?
2012. ápr. 5. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úszócipőt ott helyben is kapsz bárhol az utcán. Ugyanaz kell egyébként, mint egy balatoni nyaraláshoz. Egyébként én még sosem úsztam cipőben, mégsem léptem tengeri sünbe. A sün éjfekete, látszik a víz alatt, csak a lábad elé kell nézni, amikor bemész a vízbe. Ahol meg térd fölött ér a víz, ott már úszom, nem teszem le a lábam.
2012. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen felesleges kaját vinni, olcsók és jók az éttermek.
2012. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges kaját vinni. Olyan sült halakat, olyan polipot, rákot stb. amúgy sem tudsz innen vinni, amit ott kapsz. Vagy az országút mellett nyárson sütött malacot vagy kecskét. ))) Nehogy már Globus májkonzervet vigyél! ))
2012. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
semmikép nem akarok több napra kaját vinni, mert meg akarjuk kóstolni a helyi finomságokat. addigra gondoltam kaját vinni, míg odaérünk, max délre is.
2012. ápr. 6. 07:45
 9/11 Valaki0702 ***** válasza:
Fürdőruha, fényképezőgép, cipő, ruha, esőkabát, pénz (kuna->lipa), pecabot, kiránduló sapka és ha nem tudsz úszni úszó gumi.
2012. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Valaki0702 ***** válasza:
34%
Egyébként Horvátországban csak az Isztriai félszigeten köves más hol nem nagyon.
2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!