Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen emberek a spanyolok?...

Milyen emberek a spanyolok? Milyen a mentalitásuk, életvitelük?

Figyelt kérdés
Egy dolgozathoz gyüjtök anyagot, úgyhogy ha valaki ismer spanyol embert, vagy volt Spanyolországban, akkor írja le, hogy milyennek ismerte meg Őket! (Minél hosszabban. :) ) Köszönöm szépen!
2008. ápr. 17. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

sokat nem tudok mondani, de segítőkészek.


Spanyolországban pl. érdemes stoppolni. Legkésöbb a második spanyol rendszámú autó fel fog venni. Ráadásul nem egy szerűeen elvisz egy darabon, hanem, ha nem túl nagy kitérő, akkor odavisz, ahova menni akarsz.

2008. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg, Spo melyik reszen el. Voltam tobbszor es azt tapasztaltam, hogy egyes reszeken nagyon segitokeszek, kozvetlenek, lazak, vidamak. Mashol viszont nem akartak szobaallni velunk, senki sem beszelt spanyolon kivul mas nyelvet, de nem is akarta sem kezzel-labbal, sem rajzolva, sem sehogy Tarsalogni, vagy akar csak utbaigazitani. Szoval valtozo a velemenyem.
2008. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem latin amerikai spanyolokkal volt kapcsolatom fél évig volt párom egy srác, így igen sokat tudnék a középamerikai spanyolokrol kultúrájukrol mondani. ha ez is jó vagy kell info írj e-mailt.
2008. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!