Kezdőoldal » Utazás » Európa » Monacoban élő magyarok!...

Monacoban élő magyarok! Hogyan tudok kiköltözni? Milyen munkalehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Sajnos csak angolul és németül beszélek. De szerintem gyorsan menne az olasz nyelv elsajátítása. A franciától kicsit tartok, nehéz nyelvnek tünik számomra. Diplomás szakközgazdász vagyok, de bármilyen kreatív munkát szeretek csinálni.

Tipp?



2012. ápr. 27. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor költözhetsz, ha veszel ott lakást Az kicsit drága, 30 m2-es garzon olyan 70millió forint.
2012. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek igaza van nagyjából ilyen árban vannak a lakások.Itt monacoi magyarokat nem nagyon fogsz találni ,hacsak Szávay Ági nem ténfereg erre,nem hiszem hogy sokkal több magyar lakna ott,hiszen Monacoban kb 30 ezren élnek.A felsőfokú francia tudás pedig alap ,nem is értem miért szeretnéd az olasz nyelvet elsajátítani,mikor az ország hivatalos nyelve a francia.Emellett nem hinném hogy külföldieknek fenntartott kreatív munkákban dúskálnának.
2012. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Monaco nem az a hely, ahol meg fogod csinálni a szerencsédet. Oda az költözik, aki amúgyis dúskál a pénzben. Gondolkozz másik országban.
2012. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Munkalehetőséget nem tudok mondani,de azt tudom,hogy olaszul nem fog tudni megszólalni.Hogyha Monacóba szeretnél menni,monegascul (monacóiul),franciául tanulj meg.A monacói nyelv a francia egyik dialektusa,így ha az egyiket beszéled,a másik is könnyen fog menni.
2013. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!