Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki jártas bulgariaban a...

Ki jártas bulgariaban a naposparton? Milyenek az árak? Szerintetek jo hely? Es volt mar valaki bulgáriában a naposparton sunny bay estates nevu apartmanban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 13:58
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Mi többször is voltunk kb. 35 vagy 40 alkalommal. Az árak elég jók, hasonlóak mint itthon az üzletekben. Az éttermek olcsóbbak, mint a Balatonon. Naposparton több sumerparkett is van, érdemes a Zora üzletláncba járni, illetve a Penny is ott van a Nessebári elágazásnál. Egyébként közvetlen a parton is vannak bárok éttermek kb. 30 leva 2 személyre egy ebéd, amibe sör vagy üdítő is belefér.Az apartmant nem ismerem,de szerintem nagyon jó hely a napospart, mindent megtalálsz ami egy nyaraláshoz kell, és még pénzzel is bírod. Nessebár egyébként olcsóbb hely, mi ott is laktunk párszor, de át lehet járni kb 1 leva a buszjegy. (1 euró durván 2 leva)Ha tudok még segíteni, kérdezz szívesen válaszolok, amire tudok. Kellemes nyaralást. Üdv: Ibcu
2012. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Mi is rendszeresen járunk. Mindenképp csak ajánlani tudom. Az apartmant én sem ismerem, de ha eléri a négy csillagot, az már biztosan jó, kellemes színvonalú. Mi a Dune apartmanban szoktunk lakni, ez Sunny Beach Nessebar felöli oldalán van. Gyönyörű és érdemes igénybe venni az allinclusive ellátást, mert az ételek is nagyon finomak. Az árak a boltokban és az éttermekben is kedvezőek, van piac is, és mindenhol beszélnek angolul.
2012. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!