Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyugat-Európába költözés után...

Nyugat-Európába költözés után (pl. Anglia, Németország, Franciaország) az őslakosok vagy az arab, török bevándorlók közé érdemes megpróbálni beilleszkedni? Melyik társadalmi csoportból származhat több előnye és barátja egy bevándorló magyarnak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ugyan még nem költöztem ki (tervben van), de szerintem nem az alapján keresnék barátokat, hogy kiből származhat több előnyöm. :s

Nyilván látod majd, kik a befogadóbbak, kikkel jössz ki... Szerintem ezt így nem lehet előre eltervezni.

2012. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En a bevandorlokkal jobban kijovok, mint az ,,oshonos fajtaval". de ez mondjuk Hollandia.elonyom is ebbol szarmazott, bar nem ezert keveredtem kozejuk es sztem is ez alapjan kell valasztanod, mert minden helyzet , orszag, ember mas.
2012. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
* marmint nem ez alapjan kell valasztanod.a NEM-et kihagytam.:s
2012. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha felveszem az iszlám vallást, akkor jobban befogadnak?
2012. máj. 16. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly kérdés? Az, hogy hová fogsz tudni beilleszkedni és honnan lesznek barátaid azon fog múni, milyen helyen kapsz munkát. Ha olyan helyen dolgozol, ahol sok a bevádorló, akkor óhatatlan, hogy velük kerülsz közelebbi kapcsolatba. Azt viszont tartsd észben, hogy változtathatsz vallást, életmódot, de a befogadó ország szokásaihoz kell igazodnod ahhoz, hogy ott hosszú távon jól érezd magad és élni tudjál. Én azt tudom javasolni, hogy mindenkivel legyél nyitott és ne nemzetiség vagy vallás alapján válassz ismerősöket.
2012. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan kérdés, amire nem lehet normális választ adni. Először menjél ki, ismerj meg embereket, helyit is, bevándorlót is, és akkor majd meglátod, melyik közelít feléd jobban, kivel érdemes barátkozni. Sosem lehet tudni, hogy egy helyi ridegül, barátságtalanul fogad, vagy éppen érdeklődik utánad és szeretne barátkozni veled. És úgyanúgy egy arabnál sem lehet tudni, hogy szimplán barátot keres, vagy épp készül átverni téged. Minden országban vannak jó és rossz emberek származástól függetlenül. És az utolsó kérdést ugye nem gondoltad komolyan?
2012. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hogy lehet valaki ennyire ilyen? Már ne is haragudj, de a második kérdéseddel csak saját magadat minősíted! És szerencsére ezt nem csak én gondolom így.

És egyáltalán hogyan gondoltad azt, hogy felveszed az iszlámot? Ne azért vedd fel, mert akkor arabokkal barátkozhatsz. Barátkozhatsz velük anélkül is, hogy egy lenne a hitetek. Mellesleg, ha véletlenül ténylegesen is vallásukat gyakorló muszlimokkal, muszlimákkal kerülsz kapcsolatba, már az elején kiszúrják azt, hogy azt sem tudod kicsoda az az Allah, és mi az a Ramadán. Mellesleg, ha most veszed fel, akkor kicsit sem lesz feltűnő, hogy még egy sort sem tudsz elolvasni a Koránból...

Te jó ég! -.- NEM ne vedd fel a vallást!

Egyébként meg bárhol élsz itthon, vagy külföldön mindenki felé nyitottnak kell lenned, azért mert mindenki ember!

És mielőtt kimész, érdemes lenne egy-két megható filmet nézned az emberi kapcsolatokról. Hogy ne a hasznot lásd mindenkiben! Nem igazán szeretném, hogy a magyarok hírét még inkább elrontsák.

2012. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jajjj kerdezo ! Engem sem azert fogadtak be , mert muszlim vagyok! sot kijelentettem az elejen h en nem vagyok vallasos, de tiszteletben tartom minden embernek a vallasat, hitet.En is hiszek Istenben, de nem vartak es nem is varhatjak el h hit nelkul es meggyozodes nelkul higgyek valamiben.Az embert neztek bennem es ezert is vagyok halas a sorsomnak.Es persze az sokkal undoritobb ha vki csak almuszlim es nem oszinte hittel vallja magat muszlimanak.Ez minden vallasra sztem igaz megallapitas.Egyebkent akiket ismerek , tiszteletben tartjak a keresztenyseget is.Az egyik ismerosom volt bnoje kereszteny volt, de a szakitasuk utan is A hazban lattam egy Krisztusos kepet....

egyebkent meg az eleg fogja alakitani kikkel fogsz jobban kijonni.

2012. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Ne beilleszkedésre pazarolj rengeteg energiát, hanem gyere haza. Itthon előbb találod meg a magad boldogságát azzal a pénzzel amit kint keresel, és kevesebb munkába is fog kerülni.

2012. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!