Kezdőoldal » Utazás » Európa » Splitből Dubrovnikba repülővel...

Splitből Dubrovnikba repülővel? Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Ha igen, tudtok ajánlani olyan weboldalt, ahol aktuális árrakról tájékozódhatok? Ha járt valaki közületek repülővel Split-Dubrovnik útvonalon, örülnék, ha megírná a tapasztalatait. KÖSZÖNÖM

2012. máj. 23. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ott a busz is, sokkal nagyobb élmény! Mókás emberek, szép táj...
2012. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

csak szerintem túlságosan szerpentines a 8-as főút Omis-Makarska-Gradac-Ploce útvonalo, vagy esetleg tévedek???

Több mint 1 hónapja írtam a spliti buszpályaudvarnak, hogy mennyibe kerül a buszjegy, de semmiféle választ nem kaptam... Te esetleg tudod?

Azért gondoltam repülőre, mert 1 napos túrát tervezek Dubrovnikba!

2012. máj. 23. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi busszal voltunk, nem volt vészes, a táj gyönyörű, Boszni-Hercegovinában pedig van egy olcsó bolt az út mentén.:-)
2012. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi a buszjegy, mert én vagy 10 éve jártam ott, és Splittől nem mentünk egész Dubrovnikig. De még arra a jegyárra sem emlékszem, nem hiszem hogy vészes lett volna az ár. Sajna a busztársaság nevére sem emlékszem.

Az alapján csak lehet valami infót találni a neten!!

Csak van honlapja!


Bezzeg a jadrolinija kompjárat nevére emlékszem. :-) De azzal egy nap elmenne... :-) [link]

2012. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A Jadroliniját ismerem, azzal valóban elmenne egy nap. Úgy gondoltam, hogy hajnalba indulnánk Dubrovnikba és késő délután vissza Splitbe-ez a buszos variáció

A legjobb lenne a repcsi, az viszont gyors és gyorsan ott van, igaz akkor is kell buszozni 5-10km-t

2012. máj. 23. 14:14
 6/10 A kérdező kommentje:
A busz megáll azért több helyen is? Úgy értem, h le lehet-e szállni például levegőzni stb.?
2012. máj. 23. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem írj privit a 3-as válaszolónak, hátha ő nem olyan rég volt és emlékszik részletekre.


Közben ezt találtam neked: [link]

2012. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól látom 100ezer alatt nem lehet megúszni repcsivel. Vagy valamit rosszul nézek?

[link]

2012. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mi szervezett úttal mentünk le Dubrovnikba, talán 25 euró volt fejenként, ebben benne volt a városnézés is. Egyszer álltunk meg a busszal, a boszniai határ előtt (annál a szuper boltnál.:-)). De ha jól láttam, van menetrend szerinti busz is, de az árát nem tudom.
2012. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az autobusnikolodvor.hr alapján el lehet indulni: a járatok üzemeltetőinek a honlapjai be vannak linkelve, azokon vannak jegyárak is.
2012. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!