Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik dolgoztak külföldön...

Akik dolgoztak külföldön táncoslányként: milyen volt? Mennyit kerestetek? Nem voltak e esetleg vmilyen problémák?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 23:50
 1/10 A kérdező kommentje:
bárokban
2009. júl. 8. 00:06
 2/10 anonim válasza:
100%
Aki így dolgozik, az tényleg csak táncol vagy belekényszerülhet másba is?
2009. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó kérdés..
2009. júl. 8. 10:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm ment ki Németországba táncosnőként dolgozni...Még mindig ott van,de elmondta,hogy ehhez a munkához nem mindenki alkalmas(nem azért mert tud vagy nem tud táncolni)Mesélte,hogy bizony előfordul,hogy elmegy férfiakkal...hisz valamiért el is várják a táncosnőktől..(ha már majdnem meztelenül táncol a színpadon egy bárban ahol zömmel csak férfiak vannak)de valamiért nem tartja magát "útszéli lánynak" mert szerinte neki van választási lehetősége,hogy kivel megy el....Azzal érvel,hogy voltaképpen ugyanazt csinálja amit a fiatalok többsége...Megismerkedik egy sráccal,és ha tetszik neki akkor lefekszik vele...Hát nem tudom...de ettől függetlenül én kedvelem a barátnőmet,és úgy érzem nem nekem kell megmondani,hogy milyen munkája van.
2009. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam kint, ha szégyern szégyen ha nem nem, én a másfél év alatt sosem mentem pasival... Csak tánc volt, tangában, ha volt fizetős vendég fizetett, de annyi volt, h oda megyek az asztalához és csak neki táncolok, de meg sem érinthet, amúgy Olaszban voltam
2009. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok (Olasz) 322 ezret kaptam kézhez átszámolva
2009. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
havonta?
2009. júl. 10. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:
baratnom szinten olaszba volt, o is lefekudt ezzel azzal, de nem volt kotelessege, mindig azert ment mert o is akarta.
2010. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezek a lefeküdt ezzel azzal csajok is ugyan akkora nagy tirpák ku*vák mint aki az utszélen áll, csak "minöségibbek" Csá csumi...
2010. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mért akkor azok kik akik ingyen minden nap mással fekszenek le?:)))))))) apácák?:D vagy azok a lányok a tisztenséges ,,nők,, akik fogkefével a táskájukban járkálnak?:DDDDD
2010. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!