Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olasz, Szlovén vagy Horvát...

Olasz, Szlovén vagy Horvát tengerpart közelében (Nászút)?

Figyelt kérdés

Hello!


Segítséget kérnék tőlletek. Horvát vagy Szlovén vagy Olaszországba szeretnénk menni, tengerpart közelében kb-50-60.000-et tudnánk rászánni a szállásra, semmi ellátásra nincs szükségünk csak egy 2 személyes szobára fürdővel 1 hűtővel...


AUG17-től 22IG tehát 5 éjszaka... Más időpont nem jó mert Esküvő Után tervezzük kis nászutnak...


Ha lehet tapasztalatok is jöhetnek...


ELőre is Köszönöm a gyors válaszokat!!!


2009. júl. 12. 23:31
 1/7 anonim válasza:
91%
Én a Görögöt választanám annak nincsen párja... 28/F
2009. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek Horvátországba, Rovinj vagy Opatija pl. gyönyörű városok. Szlovéniát nem ismerem, Olaszországban ennyi pénzből csak az Adriáig juttok el, az meg inkább tömegstrand, nem nászúthoz való romantikus hely.
2009. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
Eggyértelmű, hogy olasz :)
2009. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Horvát tengerpart kijön ennyiből, szerintem az olasz nem. A Horvát is gyögyörő. Rijeka nincs messze, szép környék.

Oda elindulhattok szállás nélkül is, lesz ami lesz.:)

2009. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

POREC-et néztük ki Horvátországban. Talán a legolcsóbb amellett hogy szépnek tűnik...


Mit szóltok hozzá? Szállást esetleg tud-e valaki?


üdv

2009. júl. 13. 20:49
 6/7 anonim válasza:
100%
Mi Velencébe megyünk nászútra. A szállásunk Mestrében lesz három csillagos hotel. Kb.12000/szoba/éj. Nézz szét a booking.com-on.
2009. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

booking.com-on én nem igazán találtam igazán olcsó szállást sőt a tieteket se találtam mar meg rajta... de még csak megközelíthetőt sem...


mi 40 Euróért kaptunk a Augusztus 20adikai hétre ami elvileg a főidő csúcsa... Porec egyik városrészében

ráadásul mi csak 5 napra akarunk menni és azt is meg tudták oldani... utazási irodában pl azt a választ kaptuk hogy sajnos csak szombattól szombatig vannak turnusok nekünk pedig hétfőtől kellet szombatig..


Mi itt nézelődtünk még nem merek semmit mondani előre de korrektnek tűnik a kapcsolatfelvételi lehetőség..


[link]

2009. júl. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!