Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországon sosem lehet...

Magyarországon sosem lehet olyan szép zöld a fű, mint pl Angliában vagy Hollandiában?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 03:28
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A szomszéd kertje is mindig zöldebb.
2012. júl. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Sőt Németországban is szebb. Náluk sokkal több az eső,mint nálunk.
2012. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A fűnek nincs mélyen a gyökere. Ha ritkán esik, a föld felső rétege száraz. Ezt megsínyli a fű. Nem az a lényeg, hogy sok eső legyen, hanem inkább kevesebb de sűrűbben. És a párás levegő is kedvezőbb .
2012. júl. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol szép van ahol kevésbé. Én láttam már itt olyan helyet ahol van olyan szép mint Angliába, és nem locsolják. A legtöbb helyen meg vagy beépített öntöző van a locsolásukra vagy a tulaj akié a fű az gondozza vagy egy kijelölt munkás. Én kertembe ocsmány a fű pedig locsolva van esténként vagy reggelenként ez a talajtól is fóügg.
2012. júl. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
az én kertembe is ocsmány volt a fű ezért lebetonoztam az egészet.
2012. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Mivel más az éghajlat, ugyanolyan nem lesz.

De azért lehet szép, ha gondozzák.

2012. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
kertedben lehet csak sok vízbe és műtrágyába kerül
2012. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De sok pénzért, talajba rejtet öntöző és egyben hűtő rendszerrel. Azzal ehet szebb is, csak be kell csövezni az egész területet, van akinek ilyen kertje van hazánkban, nem is kevés. .
2012. okt. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!