Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország, vagy Olaszország?

Horvátország, vagy Olaszország?

Figyelt kérdés
Melyik országot érdemes célba vennünk? Hol van szebb, homokos part? Hol jobbak az árak? Autóval mennénk olyan 6-8 napra. Elsősorban strandolni, de városnézést is megejtenénk 1-2nap. Beszámolókat és hely ajánlókat is megköszönnék:))))
2009. júl. 20. 09:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha homokos partra vágysz, akkor Olaszország. Én Horvátot jobban szeretem, de csak azért, mert orr sziklás partok vannak, és csodálatos a tenger világa, a halak, meg más állatok. A sziklás part hátránya, hogy ha a partközelben fürdesz, ahol leér a lábad, akkor cipőt kell viselni, ami megvéd az éles szikláktól(lehet kapni minden parton), plusz a gumimatraccal is jobban kell vigyázni, hogy ne vágja ki valami. Olaszország homokos partjainál nem nagyon lehet merülni, mert a felkavart homokban nem látsz semmit(meg nincs is semmi a fenéken, csak homok), de ott nem kell viselni fürdőcipőt. Ha partközelben akarsz fürödni, esetleg gumimatracon úszkálni, akkor Olasz a jobb.
2009. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Olaszországba akárhova megy az ember, mindeh van látnivaló. Tengerpartja szerintemcsodálatos, főleg a mediterán hangulat. Horvátország árakban utolérte Olaszországot, sőt .. És még annyi, hogy ha jól akarod magad érezni, szépet akarsz látni, de sütkérezni is.. Akkor midneképp Olaszba menj.. Bár Horvátország is csodás.. De Itália az etalon :)
2009. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindkettőbe voltam már...

Szerintem össze se lehet hasonlítani őket...

Olaszország sokkal jobb szerintem.

Homokosabb a part, és szinte az összes városában van valami látnivaló. Mi Toszkánába megyünk idén, egy tenger melletti faluba, és majd onnan megyünk be várost nézni.

Persze azért Horváto. se olyan szörnyű, de Olaszország számomra más.:)

2009. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok olasz átmegy horvátországba fürödni. Amikor krk szigeten voltam akkor jópár olasszal találkoztam! Úgyhogy horvátország!! A balatonon meg gyerekkoromba voltam utoljára...
2011. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és a Krk sziget gyönyörű!!
2011. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!