Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lakas/hazvasarlas Angliaban?

Lakas/hazvasarlas Angliaban?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek akadnak e itt olyan forumozok,akik Angliaban mar vettek sajat reszre hazat,vagy lakast.Leirnatok mennyi ido utan,es mennyire volt bonyolult a banki eljaras?
2012. aug. 7. 13:35
 61/97 anonim ***** válasza:
kérhetsz tudtommal. de azokért az átalakításokért, ami nagyban megváltoztatja a szerkezetét, kell engedélyt kérni. de egy freeholdnál is, mert számít a mortgage miatt.
2014. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim válasza:
Ok, koszonom szepen a valaszt!
2014. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim válasza:

Sziasztok!

Ma voltam a banknal, es erdeklodtem, hogy ha vennek egy lakast, ami 200.000 font, es lenne 80.000£ depozitom, akkor adnank-e hitelt?

Azt mondta legalabb 100.000£omnak kell hogy legyen, es akkor talan lehetne rola szo. Eves fizum 13.500 es a paromnak is. Erre nem ertem miert nem lehet hitelt kapni, amikor mindenhol azt hallom 10%al is be lehet szallni...

2014. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
menj másik bankhoz, mortgage advisorhoz, nekem is többedik adott csak hitelt...általában 10%ot kérnek, minimum.
2014. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 A kérdező kommentje:
Menj masik bankhoz szerintem is.En mar erdeklodtem itt es nekem azt mondtak a mi fizetesenkre ne is kell megvarni a 10%-ot,hogy osszegyuljon hanem menjunk be ha megvan az 5% es siman adnak nagyon jo feltetellel. Persze mi most a 10%-r torekszunk es fel even belul ugy nez ki osszejon. Szerintem ez bankja valogatja. Mi cask egy banknal vagyunk ott van mindenkunk,mondjuk a fizunk a ferjemmel magasabb eves szinten,gondlom az is szamit. De ennek nem latom ertelmet hogy osszegyjts 80.000 fontot es adnak 200ra hitelt...Erdeklodj masik bankban szerintem is,aztan szolj mi volt:)
2014. okt. 17. 12:50
 66/97 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy mi is 200-230.000 font korul kernenk hitelt a hazra
2014. okt. 17. 12:51
 67/97 anonim ***** válasza:
Mikor én vettem az elsőt, valami 12ezret kerestem, s barclsysnl voltam, de az nem számít. Halifax adott hitelt, s próbaidős is voltam még. De v kb 7ezer font megtakarításom, s északon, ahol vagyok, olcsóbbak a laksok, ez nem lonDFon.
2014. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is tobb banknal kell erdeklodni es amelyik kedvezob feltetelt biztosit azt kell valasztani. Mi sem Londonban nezunk-elunk videken olcsobb bizotosan. Mar csak a free hold-leasehold dolog kerdeses,de mi is az orok tulajdonjogra torekszunk. Te milyet vettel kedves utolso valaszolo?
2014. okt. 17. 14:58
 69/97 anonim ***** válasza:
Én vagxok sz utolsó, meg sz első, stb. Leasehold, lakás, de soha többet..következő freehold lesz, kertes hz.
2014. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:
Mi volt a gond a leashold-al?Hogy alakult?
2014. okt. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!