Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországról vélemények?

Görögországról vélemények?

Figyelt kérdés

Melyik a legszebb ezek közül? Sarti,Zakynthos,Róda,Paleokasztritsza,Heraklion,Rodosz,Balos,Sarakiniko,Elafonissos ,egremnoi,Myrtos,Plaka,Super Paradise,Porto Katsiki. Ha még tudtok görögországba valami szép tengerparti helyet nyugodtan irhatjátok:)

Ja ,és még érdekelne hogy milyen az élővilága,milyen állatok találhatóak itt ,meg minden érdekel:D



#Görögország #tengerpart #legszebb tengerpart
2012. aug. 17. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Sartin voltam és majd még vissza akarok menni oda!
2012. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zolisal válasza:
Heraklionban éltem 10 hónapot, nem a legszebb város Krétán, de szerethető, nekem a szívemhez nőtt. Ha szép tengerpartot keresel Heraklion mellett, akkor Amnissos kelet fele a városi busszal is megközelíthető. Elafonisi valószínűleg a legszebb tengerpart amin valaha jártam, a balos-i lagúna nemkevésbé. Ha Krétán vagy és időbe/pénzbe belefér, nem jó kihagyni őket, ráadásul Balos és Elafonisi nincsenek messze egymástól. És ha élővilág és a sziget azon fertáján jársz, akkor a Samaria szurdokban találkozhatsz a kri-krikkel, azokkal a kecskékkel, amik csak abban a szurdokban élnek.
2012. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sarakiniko, Egremni, és Porto Katsiki csak tengerpartok, az előbbi kb 3-4 tavernával és 1-2 szálláslehetőséggel, utóbbi 2 tavernák nélkül. Tehát város a part mellett nincs, csak kb 10-15 km-nyire. Azt hiszem, Myrtos is csak simán tengerpart. :) Ezenkívül írtál még városokat, ill. szigetet is. (Balos, Elfaonissos, Plaka, és Super Paradise - nem tudom hogy hol vannak, tehát nem tudom, hogy tengerpartot, vagy várost írtál e) Most akkor miről szeretnél véleményt kapni?

Sarakiniko, Egremni, és Porto Katsiki strandokon jártam, nagyon szépek, de mindnél gyorsan mélyül a víz. Sarakiniko-hoz Parga van a legközelebb, mi ott voltunk, imádtam!! :)

2012. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sarti, szép!
2013. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!