Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonnál kell átszállnom egy...

Londonnál kell átszállnom egy másik repülőgépre, és 11 óra van a kettő között. Ki szeretnék menni pár órára Londonba körülnézni. Ugye lehet, ha időben visszaérek a reptérre?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés: a kézipoggyász nálam lesz, de a nagy bőröndöt odaadják közben?

2012. szept. 5. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kimehetsz, de érj vissza időben. a nagy bőröndöt felesleges cipelni, és a jól tudom egyből fel lehet adni a másik gépre.
2012. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát kicsekkolok, kiadják a nagy bőröndöt, azt feladom a másik gépre. Kimegyek a városna, majd visszamegyek és becsekkolok?
2012. szept. 6. 00:13
 3/7 A kérdező kommentje:
javítás: városba
2012. szept. 6. 00:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha egyben van kiállítva a repjegyed, és London átszálló állomás, akkor a nagy bőröndöd végig fel tudod adni az induló állomáson.

Ha pl. fapadossal utazol, és nem "átszálló" jegyed van - mert ugye fapadosnál ilyen nincs - akkor Londonban ki kell jelentkeznek, fel kell venni a bőröndöd, és úgy tudod a repteret elhagyni.

2012. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem fapadossal megyek. Egyben van kiállítva a jegy, és Londonban van az átszállás.

2012. szept. 6. 00:58
 6/7 Antimod ***** válasza:
54%
Jó messze vannak a nagyobb repülőterek, legalább két órát szánj az útra. Mivel be kell csekkolni, ez még másfél óra, de így is marad kb. 7 órád megnézni Londont.
2012. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megkapja a beszállókártyát végig vagy egyből elintézi megérkezéskor az átszállás pultnál, akkor nem kell becsekkolni Londonban, csak átkell menni a biztonsági ellenőrzésen. Én Amszterdamban mentem ki nem volt semmi gond.
2012. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!