Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol lehet olcsó szállást...

Hol lehet olcsó szállást találni Horvátországba? Milyen feltételek vannak most?

Figyelt kérdés

Szeretnénk '13 nyarán menni nyaralni barátokkal Horvátországba, de nem találok sehol olcsó szállást, illetve csak most szeptemberi időpontra írva. Hol találnék jó oldalt ahol vannak elfogadható árú minőségi szállások? Google nem segített.

Másik kérdés, hogy miket lehet kivinni most, mert régen emlékszem, hogy nem lehetett néhány dolgot, ez már megszűnt, tehát nincs semmi kikötés, hogy x darab y?

Mennyi idővel előtte célszerű lefoglalni?



2012. szept. 11. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát most figyelj (ez nem biztos, hogy tetszeni fog) Horvátországba olcsó szállás 80.000Ft-nél kezdődik DE ez általában egy kis faház ahová általában akármennyien mehetek (2 szoba, 1 konyha, 1 fürdő+WC) azon kívül a legjobb/jobb helyek 90-100 ezernél kezdődnek ISMERŐSSEL...ha sokszor ( akár minden nyáron) akartok menni, akkor legjobb egy MAGYAR emberhez menni akivel össze haverkodtok (már amennyire lehet) aztán jövőre is hozzá mész csak egy kicsit alkudsz ;)
2012. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Baromság, amit az első ír. Én most megyek hosszú hétvégére, 4nap/3éj 4fő részére 24.990 Ft. (Tehát 6.250Ft/fő/3éj!!!) De oké, most ősz van. Krk szigeten, Silo, és Krk városban is simán lehet találni apartmanokat 40-50e Ft.-ért egy hétre. (bár nem írtad,hogy apartman vagy szálloda érdekel-e) De mondok jobbat, ha nem ragaszkodsz Horvátországhoz: tavaly egy hetet töltöttünk a Párommal Görögországban, Sartin, ahol pedig egy hétig voltunk (augusztus elején) 30.000Ft-ba került fejenként! (Tehát kettőnknek 60e Ft.) És mégiscsak Görög nem Horvát!

Tudok linkelni, ha érdekel szállás! (apartman)

2012. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást.


2. Megköszönném, ha linkelnéd megnézzük milyen és majd meglátjuk. Nem ragaszkodunk Horváto.hoz annyira, ez csak az első ötlet volt, de fő szempontok igazából az olcsóság(persze igényes legyen, nemúgy értem, hogy ingyen legyen, de ha Ho. 40ezer Go. 30ezer akkor görög marad persze útiköltségget is nézem majd),tengerpart, szép táj...

2012. szept. 19. 15:53
 4/7 anonim válasza:

[link]

Ide megyek jövő7en hosszú hétvégére, majd utána tudom mondani milyen volt.

[link]

[link]

Sartin a Papus Apartmanban voltunk, én nagyon meg voltam vele elégedve. Privátba tudok küldeni saját képeket.

Krk-n és Silo-n nem találtam az apartmant, ahol voltunk, de otthonról meg tudom írni. Krk városba másodszor úgy mentünk, hogy nem is utazási irodán keresztül, hanem csak beültünk az autóba, odamentünk és kerestünk kiadó szobát/apartmant. És nem horror áron volt az sem!

2012. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Ez az első link egész jó, tetszik.


Képeket szívesen fogadok, megköszönném, ha küldenél.

Privátban elküldöm az email címem, hogy könnyebb legyen.

2012. szept. 20. 20:16
 6/7 anonim válasza:
Ha ruza apartmanra gondoltál, akkor jövő7en vasárnap érkezem onnan haza, akkor tudom küldeni. Egyébként a címed megkaptam!
2012. szept. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen arra. Előre is köszönöm.
2012. szept. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!