Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Ryanairral utazom. A kézipog...

A Ryanairral utazom. A kézipoggyászomban a számomra nagyon fontos gyógyszereimet vinném magammal. Ezzel nem lesz gond, vagy szólhatnak érte?

Figyelt kérdés
Csak mert annyi helyről hallottam,hogy ezen problémáznak a reptéren.Meg,hogy orvosi nyilatkozatra is szükség van.Még angol nyelven is kérhetik?Vagy ezek csak tévhitek?

2012. szept. 27. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ésszerű mennyiséget, ami az utazásra szükséges, gond nélkül lehet vinni. Azért egy névre szóló receptet vigyél, ha biztosra akarsz menni.

Persze ha valami szteroid tartalmú, vagy ilyesmi gyógyszert viszel szükséges névre szóló orvosi igazolás.

2012. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak egy gyógyszert szedek de simán felengedték a gépre igaz nem fapados volt.
2012. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, én is mindig viszem és a kutyát nem érdekli.
2012. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folyadék állagú gyógyszer? Mert ha szilárd akkor egyáltalán ne aggódj. Lényegtelen, hogy fapados vagy nem mert a biztonsági ellenőrzésnél még mindenki egyenlő, ugyanott megy át, egymás után. Vagyis persze a gyorsabb haladás érdekében több sor van, de nincs elkülönítve légitársaság vagy bármi alapján. :)
2012. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!