Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországba utazási...

Spanyolországba utazási irodával érdemes menni, vagy egyénileg? Repülőárak tekintetében.

Figyelt kérdés

Illetve ha én olyan utat szeretnék, hogy mondjuk egy hét Barcelona, pár nap mMadrid, Sevilla, stb... akkor lehet irodával próbálkozni, vagy ők ilyenben nem tudnak segíteni?

Spanyolországon belül mivel érdemesebb közlekedni?


2012. szept. 30. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen utat összetesz neked egy iroda, kívánság szerint, viszont szerintem te is meg tudod csinálni magadnak, minden gond nélkül. :)

Én legutóbb csak repjegyet intéztem az utazási irodába, minden mást magamnak - de aztán rájöttem, hogy a jegyet is tudtam volna. :)

2012. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egyénileg. A csoportos utak sem rosszak, sőt ha kifogsz egy jó ajánlatott, akkor nem feltetlenül drágább, viszont magadnak jobban össze tudod állítani az utazást.Sokat segítenek a szállodai és repülőjegy oldalak mint pl. a pelikan.hu, ebookers.com, hotels.com, supersaver.com stb.
2012. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint a legtöbb út esetében egyénileg.
2012. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egyénileg:)

Mi évek óta rendszeresen Spanyolországba járunk,szinte "fillérekért" lehet repjegyet találni,pláne ha idejében gondolkozol.

Szállás szintén van rengeteg,nem nehéz találni:)

Spanyolországban jó a vasúti közlekedés,de városok között jó a busz összeköttetés is,illetve ha többen mentek autót is érdemes lehet bérelni.

Ha tudok valamiben,szívesen segítek!:)

2012. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyénileg nyilván olcsóbb. Ha kicsit foglalkozol vele akkor repülőjegyet meglepően olcsón találsz, kb olyan áron is, aminek egy utazási iroda több mint tízszeresét kérné el tőled...
2012. okt. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!