Kezdőoldal » Utazás » Európa » Minden véleményt/tapasztalatot...

Minden véleményt/tapasztalatot várok! Olaszország-Nápoly ill. Au pair kérdés? Mennyire megbízható az aupairworld. Net nevezetű oldal? Bővebben lent írok!

Figyelt kérdés

Regisztráltam az aupairworld.net oldalon, találtam is két családot (Olaszországban-Nápolyban kerestem..)

Egyik család 2 gyerekkel-anyuka apuka-vezetni is kell elvárnák.., hogy 1 hó alatt rakjak le vizsgát.. aztán vezessek Nápolyba.. nem is magam miatt, de én nem akarom szegény két kisgyerek életét veszélyeztetni azzal, hogy én az 1 hónapos tudásommal vezetgessek Nápolyban..


Másik család egy elvált anyuka-1 hét éves gyerkőccel, bár ő neki nem volt kép feltőltve.., de emailben küldött egyet majd skypon beszéltünk szóban, bár neki nem volt kamerája, de hangját hallottam és a gyerkőcöt is aki ott volt..


Ennek ellenére a sok rémsztori mellett mégis aggódok, mi van ha becsapás- mennyire megbízható ez az oldal?


Másik kérdésem lenne... tudna nekem valaki általánosságba egy kicsit Nápolyról mesélni-közlekedés-mennyire nehéz eltévedni- milyenek az emberek-mely helyeket érdemes kerülni ill. tényleg el lehet jutni metróval Nápolyból -Aversaba, v. rosszul látom a térképen? minden érdekel


Köszi


2012. okt. 2. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Az aupairworld-ről nem tudok semmit, viszont Nápolyban jártam. A helyzetet kb úgy tudnám szemléltetni, hogy van egy macskakövezett, egy autó számára elegendő szélességű utca. Ezen a kis utcán parkolnak mindkét oldalon, kétirányú forgalom van, 80nal közlekednek, és emellett még gyalogosforgalom is van, akik mint a mérgezett egerek futkosnak jobbra-balra...:D Most nyilván túlzok, de ilyesmi a helyzet. Ezen kívül bármilyen kanyargós úton bármilyen kanyart képesek 80-nal bevenni, eközben dudálnak, hogy aki szemből jön, próbáljon meg félreugrani. A gyalogosokat nem szokás önként elengedni, azok elindulnak, mindegy, hogy jön-e valami vagy nem. Általános zajként vagy zenei aláfestésként ott van az állandó dudálás. Úgyhogy tényleg elég brutálisan vezetnek, mint a megkergült vadbarmok:D de amúgy nagyon barátságosak:))
2012. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, én aupair vagyok jelenleg, nem Nápolyban, Marbellában, Spanyolországban. Amikor oldalt választottam, nekem néhány ismerősöm, akik vagy ők voltak aupairek, vagy közeli barátaik, kivétel nélkül mindenki az aupair-world.net oldalt ajánlotta. Bennem is volt félelem, de amikor már a negyedik ember is ezt ajánlotta kezdtem megnyugodni. És az is tetszett, hogy mivel én vajdasági vagyok, országnak Szerbiát adtam meg, állapolgárságnak a magyart, viszont a szerb útlevelem számát írtam be. És néhány nap után letiltották a profilomat, és kaptam e-mailben egy magyarázatot, hogy miért. Én válaszoltam, hogy mi a helyzet, megírták, hogy rendben, és újra élt a profilom. Ezt csak azért írom, mert nekem nagyon tetszett, hogy mindenkit ezek szerint külön leellenőriznek, és ha gyanus valaki akkor letiltják. Bocsi, hogy a kérdésedre nem tudtam választ adni :)
2012. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!