Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Angliába kivándorolni...

Érdemes Angliába kivándorolni január-február környékén vagy inkább tavasszal?

Figyelt kérdés
A nyelvet már tanulom gőzerővel, januárra végeznék is a tervezett szintekkel, nem bírok már ebben az országban meglenni tavaszig. Találok Londonban januárban is munkát?
2012. okt. 15. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mikor jössz, nem tudom miért hiszik sokan, hogy számít az időpont. Én a helyedben szilveszterre jönnék, és partiznék egy nagyot az új élet örömére.
2012. okt. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jól írja az első, itt nincs olyan hogy nincs munka. Egy világváros munkaerőpiacát max annyiban befolyásolja a szezon hogy tavasszal felpörög a vendéglátás, de munka rengeteg van-megfelelő végzettséggel, tapasztalattal és nyelvtudással.
2012. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom csak mondani, mint az első két válaszoló! Az idekinn élő magyarok egy része elkezdte terjeszteni, hogy mikor érdemes kijönni, de az időpont nincs összefüggésben avval, hogy találsz-e állást vagy sem. Ha nyelvtudással és szakmával/végzettséggel érkezel, emellett kis szerencséd is van, akkor el tudsz helyezkedni. Ha viszont nyelvtudás, képzettség nélkül érkezel, akkor is mindegy az időpont, mert nem fogsz állást kapni.(Kivéve ha valami ismerősöd nem nyom be valahova.)
2012. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!