Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha ki szeretnék menni Angliába...

Ha ki szeretnék menni Angliába munkát vállalni, akkor mennyi pénzt érdemes magammal vinnem?

Figyelt kérdés

Londonon kívül és belül egyaránt érdekelnek az árkülönbségek és lehetőségek.

Elfogadható szállás (nem hiper-szuper, de nem is leélt, olyan kategória, amiben az ember elvan, amíg nem talál rendes albérletet), utazás, papírok beszerzése, nyomtatás, stb. költsége.

Egyéb tapasztalatok, és tippek, ötletek is jöhetnek.



2012. nov. 3. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
1200-1500 font mindenképp kell az induláshoz.
2012. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem 10-15 lepedő.
2012. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nagyon sok.. egyik rokonom úgy ment ki, hogy még előtte szereztek neki munkát, lakást meg mindent, aztán volt egy kis baki és még kölcsönt is kellett kérnie, de mondjuk attól függ mit dolgozol..
2012. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyit, amennyit a Brit kormány enged, mert még náluk vízum is van, és meg van szabva, hogy max mennyit vihetsz be..
2012. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
London és környéke drága. És eléggé zsúfolt is. 1200font szerintem kell. És amikor kijössz, akkor kell csináltatni National Insurance Number-t, és várni kell amíg megkapod. És ez nélkül nem tudsz dolgozni, csak feketén. De úgy meg nem érdemes. Ha kérdésed van írj privátban, és szívesen válaszolok!
2012. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vízum Angliába :DDD Ez hatalmas :D
2012. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm szépen!
2012. nov. 4. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 2 ezret vittem, biztos ami biztos alapon (5 évig gyüjtöttem), de szerintem nagyjából a fele is elég.
2012. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Édesapám és férjem együtt indultak 2000 fonttal. Férjem 1 hét alatt munkába állt, apum nehezebben talált, de már ő is dolgozik. Egyelőre szobát bérelnek (nem lelakott, teljesen normális, a 3-as zónában, tiszta, nem zsúfolt) heti 140 fontért. Hamarosan meg lesz a saját lakás (persze bérlés) így mehetek én is a gyerekekkel :) 2 hónapja vannak ott, több barát segítségével, tanácsaival :)
2012. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
milyen nyelvtudással mentek ki?
2012. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!