Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába vagy Hollandiába...

Angliába vagy Hollandiába lenne érdemesebb kiköltözni, dolgozni és élni?

Figyelt kérdés
Hollandia valahogy jobban tetszik, viszont nem tudok egyáltalán hollandul. Angolul jól beszélek. Hol jobb az élet, UK-ba vagy Hollandiába?

2012. nov. 5. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rotterdamban laktam 2 hónapot, most Londonban és azt mondom hogy kell a holland nyelv ha kint akarsz érvényesülni attól függetlenül hogy minden holland szinte anyanyelvi szinten beszél angolul. Vannak szakmák ahol hiába beszélsz angolul nem állnak szóba veled, bár lehet hogy az IT pont nem ilyen.

Ha a nyelv nem akadály akkor Hollandia szerintem.

2012. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hollandiaban sok munkanelkuli magyar!!!el Ide csak akkor erdemes jonni ha jo szakmad van kezdotoked es kivalloan beszelsz hollandul
2012. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 attila gyurkovics válasza:
8 evig voltam hollandiaban angliat javaslom ha meg tudnal is hollandul es jo melod lenne meg stb....8 ev utan meg mindig ereztetik h kulfoldi vagy....ha bealazkodsz nekik akor jo is lehet
2013. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!