Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik Skandinav orszagot...

Melyik Skandinav orszagot valasztanatok letelepedesnek? Munka, elet, emberek, ugy összesegeben. Mert több csalad is irt mar, aupairnek keszülök.

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Dániát, de bármelyik Skandináv jó választás.
2012. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Svédországot.
2012. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Svedorszagban lakom es nem tudom ha jó ötlet au pairnek jönni ide föleg nem magyarokhoz, nem az összetartasról es becsuletessegeröl ismert nep, mindig jól akarnak jarni es mindenkinek kinyomni a szemét, svéd családokhoz inkabb, azokban meg van emberseg es sajnalat
2013. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 2 hét múlva megyek az első aupair küldetésemre Izlandra. Annyira kedves emberek, hogy az hihetetlen egy magyarnak. Több magyarral is leveleztem, egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire magasak az elvárásaik és keveset nyújtanak. Nem a pénzről beszélek, hanem a viselkedésről... Úgy tudom, északon nehezen nyitnak a külföldiek felé, de nagyon kedvesek velük. Mindenki perfekt beszél angolul és jól élnek, vidámak. Hosszú távon persze meg kell tanulni az ottani nyelvet. Amit nekünk nehéz lehet megszokni, az az időjárás. Elvileg a sötét, magyarán téli hónapokban sok a depressziós, képzeld el, hogy egy nem bennszülöttnek az milyen lehet. Ráadásként télen nagyon hideg van, bár úgy tudom nem mindig érződik olyan hidegnek a tél, mint itt. A Kárpát-medencében rendesen meg tud ülni a hideg. És a meleg is :D Letelepedni szeretnél? Mért az aupairkedéssel kezdesz? Mi a terved? Csak kíváncsi vagyok :)
2013. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

norvegia talan jo valasztas.

en sved allampolgar vagyok...

2014. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!