Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba utazom 1...

Horvátországba utazom 1 hétre, ( még soha nem voltam tengerparton ) melyek azok a dolgok amit mindenféleképpen vigyek magammal?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

naptej, napozás utánni krém, napernyö, bikini, könnyü nyári ruhák, mindenböl rövid,´(max egy hosszu puli és nadrág) papucs, vizbemenös szandi(horvátoknál sok a tengeri sün) matrac, egyszerü búvár szemüveg.(nem kell drága de nagyon jó az áttetszö víz alatt uszkálni)


a horvát tengerpart mivel kavicsos sziklás ezért nagyon áttetszö a vize. (nincs ami fel kavarodjon) és látni a halakat ahogy uszkálnak. nagyon tüz a nap szinte forróság van. ha nem vagy túl barna akkor egy igen magas faktoru krémet is vigyél. valami fejfedö.

2008. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyan dolgokat amiket általában uszodába is viszel.

naptej, napozógyékény, ...

De szerintem a legfontosabb dolog a "tengerjáró cipő". Ez azért jó, mert ha ebbe mész bele a vízbe akkor nyugodtan lépkedhetsz , nem fogják a kövek vagy a tengerisünök megszúrni a lábadat. Ilyen cipőt itthon is lehet kapni, de ahol eddig én voltam ott minden strandon vagy bazárban lehetett ilyen cipőt kapni .

Ezen az oldalon látsz pár fajtát:


[link]


Remélem tudtam segíteni. Jó nyaralást!

2008. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha barangolós típus vagy, akkor mindenképp szerezz be egy utikönyvet, amiben le vannak írva a nevezetességek, érdekességek, és van benne térkép is.


Pl utikönyv nélkül sose tudtam volna meg, hogy pl. Dvigrádban van egy várrom, ahol a legenda szerint kincset ástak el:)

2008. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!