Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban hova érdemes...

Horvátországban hova érdemes menni ha? (lejjebb info)

Figyelt kérdés

Idén haverokkal szeretnénk haverokkal nyaralni egy jót Horvátországban. Sokat keresgéltem már de nem nagyon találtam rá a megfelelő helyre és ezért jöttem ide.

Olyan elvárásaink lennének hogy Zadartól délebbre ne legyen a város, legszívesebben kis kavicsos,szép strandot szeretnénk,szórakozási lehetőség akadjon(értem ez alatt mondjuk a discot),nem muszáj nagy nyüzsgő városnak lennie és a szállási költség átlagos(160-170euró/fő 10éjszakára,lehet sziget is(feltételezem komppal kell átjutni)

esetleg valaki járt valami hasonló helyen?:)



2013. febr. 4. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipp:

Pag sziget a horvát Adria egyik "legbulizósabb" része

Szállás-strand-info:

[link]

Buli:

www.papaya.com.hr

www.aquarius.hr

2013. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joshy Ca$h ***** válasza:

2-3 évvel ezelőtt voltam a meex-el Horvát-ba. Ne hagyjátok ki ha nagyot akartok bulizni. Az ide még nincs kiírva mikor lesz, de addig is ajánlom a figyelmedbe az előző évi videókat: http://www.youtube.com/watch?v=ZJIFJ2ixQxA

http://www.youtube.com/watch?v=v3QUvJgbZfk

Nem drága majd meglátjátok, jól szervezett, úgy keressétek majd beachattack. De idén szerintem a meex on the beach-re megyek, az Bulgáriába lesz! Jó mulatást:D

2013. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!
2013. febr. 5. 00:27
 4/4 anonim válasza:
MI 2 éve voltunk Vir szigeten, és nem kell kompozni, van egy híd ami összeköti Zadart meg Vir-t és úgy lehet átjutni. Amúgy mindenféle tengerpartja van, van ahol sziklás meg olyanis ami tiszta homok :)) A szállás nagyon jó volt,de már nem emlékszem mennyibe került. Disco meg biztos van, minden éjjel Zenére aludtunk el :DD
2013. febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!