Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan utazási iroda, ahol erdélyi utakat lehet lefoglalni, például a gyilkos tó?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mindenhol van kiírva az elérhetőségük.Köszönöm a válaszokat.

2013. febr. 14. 00:46
 1/7 anonim válasza:
Szia. Szerintem folosleges Erdelybe utazasi irodan keresztul menni.Valasz ki egy helyseget ami mindenhez kozel van, ott keress szallast es majd a helyiek ugy is eligazitanak. Pl:Marosfo, ott a Szabo vendeghaz meg ingyenes idegenvezetot is add(a kisfiukat, de nagyon aranyos)
2013. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de én nem szeretek csak úgy vaktában odamenni.Mindent előre szoktam lerendezni.Nem voltam még Erdélyben,ezért látni szeretném.További válaszokat várok,köszönöm!
2013. febr. 14. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ne vaktába menj. Végy egy útikönyvet és nézz utána mi merre, mi érdekelne. Tényleg nincs értelme utazási irodákat gazdagítanod, jól írta az első.
2013. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi Hargita megyébe voltunk az Erdélyi panzióba ( www.panzioerdelybe.hu ) ami egy kis magyar falúba van Csíkszereda mellett. A környéken minden látnivaló megtalálható . Egy órai autózással innen elérhető a Békási szoros, Gyilkos tó , Szent Anna tó , Parajd , Korond , Csíksomlyó , Gyimesek ,Tusnádfürdő , Farkaslaka stb. A tulajdonosok nagyon segítőkészek , mindent elmagyaráznak , írjál nekik és a szálláshelyen program füzet is van a környékbeli látnivalókról . Szerintem se busszal menjél mert akkor mindig másokhoz kell igazodni ...ja és minden templomnál megálltok ....ami az ötödik után már dög unalom ! :)
2013. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat,de én nem szeretek úgy odamenni,hogy semmit sem intéztünk,pláne felkészületlenül.Tavaly Paralián voltunk nászúton a feleségemmel Görögországban.Hónapokkal előtte intéztünk el mindent egy utazási irodában,és ott nagyon segítőkészek voltak velünk,mindent elmagyaráztak nekünk az indulás hol lesz,mikor,érkezés,stb-stb.Na ilyen utazási irodát keresek Budapesten.Most így mentünk volna oda Görögbe csak úgy vaktában?Még belegondolni is szörnyű!Az utolsó válaszadónak pedig üzenem,hogy kénytelenek vagyunk busszal menni,mivel se kocsi,se jogsi,de azért kedves tőlle.
2013. febr. 16. 13:47
 6/7 Ferenc - Travelminit válasza:

Mi erdélyi szállásokkal és rendelésre szervezett utazásokkal foglalkozunk. Két személynek nem tudunk kisbuszt indítani, de szívesen segítünk ha konkrét kérdésed lenne mind utitervvel, mind szállásfoglalással kapcsolatban.


Segítségképpen két linket bemásolok:


Az első link utiterv (1-5 naposig)

[link]


A második pedig szálláskínálat, ez segít neked az ár orientációban:

[link]

2013. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Márciuska ***** válasza:
A Fehérvártravelt ajánlom. Én Székesfehérváron szoktam befizetni, de úgy tudom, szerte az országban vannak irodáik. Nézd meg a honlapjukat! Nagyon szép, profin szervezett kulturális körutakat csinálnak, én is régóta szemezek már egy erdélyi úttal is. Mindenről gondoskodnak, utazás, szállás, ellátás, idegenvezető.
2013. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!