Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba, Tribunjba...

Horvátországba, Tribunjba általában Június utolsó hetében június22-június29-ig szerintetek milyen az időjárás?

Figyelt kérdés
Tenger hőmérséklete,levegő hőmérséklet?
2013. febr. 18. 23:08
 1/7 anonim válasza:
Mi tavaly ugyanebben az időpontban voltunk sibenikbe.2 hétre mentünk kocsival.MO 10-15 fok volt.Átmentünk horvátba esett az eső,köd volt.Hidegebb volt mint Mo-n.Aztán amikor elértünk Karlovacba emelkedett a hőmérséklet.Mire Zadar környékére értünk a hőmérséklet majdnem 40 celsius volt.Amikor leértünk Sibenikbe 42 fokot mutatott a kocsi hőmérője.11 napon keresztül tűzött a nap 40-45 fokban.Este 10 órakor is még 25 fok volt.Egy esőfelhőt nem láttunk.Viszont a tenger hőmérséklete nem volt valami nagyon jó.De a 45 fokban elment.Balatonénál kicsit hidegebb.Viszont gyönyörű látvány a partról illetve a vízben is.
2013. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Levegő hőmérséklet adatokat visszamenőleg meg tudod nézni a www.accuweather.com weboldalon.

Július elején voltam Splitben 2010-ben. Nagyon meleg volt, viszont a tenger az nekem jéghidegnek tűnt.

Évek óta Splitben nyaralok, nálam alap Dalmácia, ahol igazi mediterrán éghajlat van. Mivel Tribunj sokkal délebbre van, mint Split, így arra nagyobb eséllyel jobb idő van.

Viszont úgy gondolom, hogy a horvát tengerpart legjobb augusztus közepétől október elejéig. Nagyon meleg van, és a tenger se jéghideg, ami nekem sokat számít. Erre az időszakra már átmelegszik a víz, és akkor se hűl le, ha esik az eső.

Menjetek csak, nem fogtok csalódni.

2013. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves 1. hozzászóló

Honnan indultatok el, hogy Magyarországon csak 10-15 fok volt? Ha jól emlékszem, akkor ebben az időszakban eléggé meleg volt Magyarországon.

2013. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményetek és jó volt olvasni a sok pozitívumot amit írtatok:-).Az Accuweather oldalon nem találtam meg hol lehet visszamenőleg időjárási adatokat megtekinteni.
2013. febr. 19. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

3. válaszoló:


Veszprém megyéből indultunk hajnali fél 5 kor.Átmentünk a határon első pihenő helyen leálltunk reggelizni.Ez 8 óra fele volt.Emlékszem rá hogy hosszúnadrágban és vastag pulóverbe reggeliztem a kocsi előtt... Hideg volt.. Lényeg hogy lent a parton 40-45 fok lesz.

2013. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az accuweather oldalt és nektek is a beszámolót:-)
2013. febr. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!