Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol találok a neten Németorszá...

Hol találok a neten Németországi (vagy Ausztriai) lomtalanítás dátumokat és helyeket?

Figyelt kérdés
Láttam hogy páran ezzel kereskednek, de gondolom fellelhető a lomtalanítás (vagy ócskapiac) naptár a neten szabadon is, csak az a kérdés hogy hol. Német vagy osztrák is megfelel...

2009. szept. 12. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

és akkor csodálkoztok, hogy lenéz minket a nyugat. :)

sztem tutira nincs kitéve a netre, egyes berkekben kincset érő információ, nem rakják csak úgy ki közszemlére.

2009. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked most mi is a gondod pontosan? Nem azért van az ócskapiac meg lomtalanítás hogy megszabaduljanak a cuccoktól? Ahhoz meg vevők kellenek nem?
2009. szept. 12. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Mo-on sem azért van a lomtalanítás, hogy a "fosztogatócsapatok" megszállják a kitett ócskaságokat és válogassanak belőle, hanem azért, hogy szervezetten elszállítsák a lomtelepekre!...


A kukák sem azért vannak kitéve az utcára, hogy a hajléktalanok kipakolják és keresgessék benne a számukra értékes holmikat, hanem azért, hogy szervezetten a szeméttelepekre szállítsák a hulladékot!


Németországban is ugyanúgy mérgesek az ottlakók, ha a kitett szemetüket a "fosztogatócsapatok" szétdúlják és nem csodálom, ha ezeket a népségeket lenézik... :-[


Azért ENNYIRE már nem kellene lealacsonyodni, nem gondolod?

2009. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
98%
Ha tudnád hogy mekkora pénz van ebbe akkor nem okoskodnál itt..lesüllyedés?? Nem annak nevezném.. attól hogy te beleszülettél a jóba és nem kell minden nap dolgoznod hogy tudj mit enni attól más megpróbálhat dolgokat nem? Tudod a nyugat fél év után kidobja a megunt LG flatron síkképernyőst mert kijött az új..szánalmas vagy.
2011. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 druida43 válasza:
100%

Sziasztok!

Sajnálatos módon tényleg nagy üzlet van a német,ill. osztrák lomtalanításban...

Unokahúgomék ebből élnek...és teszem hozzá legálisan.Ausztriában és Németországban,ha valami elromlik,azt nem javítattják meg,hanem egyszerűen kidobják....nagyon sokan mennek lomatalanításkor nyugatra...mert azért valljuk be.....Magyarország vagy 100 évvel le van maradva a nyugattól.

Ez van...és erről nem a polgárok,hanem az állam neves képviselői tehetnek...

Azért teszem hozzá...ha nálunk van lomtalanítás....azért vannak olyan romák,akik járják a falvakat,és "guberálnak".És persze senki nem tiltja meg nekik....max lenézzük őket....és nem csak romák teszik ezt....hanem a szegényebb emberek...ebben szerintem nincs semmi kivetnivaló...legalábbis az nem veti meg,aki élt már szegénységben...és én is éltem már

Bevallom voltam olyan szegény,hogy két kisgyerek mellett ki kellett járnom éjszaka az erdőre fát lopni,hogy ne fagyjunk meg...és ha ezért valaki elítél...nos azt nagyon tudom sajnálni:)

2012. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Te fa.zopó ratyi rambó milliomos bu.i figyelj csak mi az hogy túrkálni meg lesüllyedni pont a hozzád hasonló társaid szoktak a legjobban alkudni nálam a piacon ;) de nektek azért is drágán adom ami 2000 az nektek 6000 s így tovább aki szegény hétköznapi dolgos annak volt hogy oda adtam 1000 ft ért vagy 500 ért ;) szóval tudod bu.ikám 1x fent egyszer lent. Aztán a nyugat meg le.zophat veled együtt ;)
2023. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!