Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban autótbérelni vagy...

Londonban autótbérelni vagy tömegközlekedni érdemes?

Figyelt kérdés

Nagyrészt Londonban lennénk. 1 nap lenne olyan, hogy elmennék a Stonehenge-hez Salisburybe és Southamptonba.

1x voltam buszos kiránduláson itt de nem emlékszem arra, hogy a Stonehengenél lenne busz megálló.


Az tuti, hogy repülővel mennék oda is meg vissza is.



2013. márc. 24. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Londonban egyértelműen tömegközlekedéssel érdemes. Arra az egy napra meggondolandó az autó, de ha egyedül utazol és nem oszlik meg a költség, akkor nem biztos, hogy megéri.
2013. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Londonban egyértelműen a metró, még a busz is sokkal jobb, mint az autó. A baloldali közlekedés miatt és azért nagyon megnézném a buszközlekedést. Több szervezést igényel, de lehet, hogy jobban jársz.
2013. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Londonban sokszor van dugó, s bár a tömegközlekedésen is sokan vannak, gyorsabb és megbízhatóbb szerintem, mint egy kocsi. És talán még árban is jobban kijössz. Szóval én tömegközlekednék inkább, de ez én vagyok. :)
2013. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!