Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország legszebb helyei?

Horvátország legszebb helyei?

Figyelt kérdés
Tudnátok tanácsokat adni, hogy Horvátországon belül hová mennyünk? Szép is legyen és ne legyen drága.

2013. ápr. 28. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A Plitvicei tavakhoz mindenképp.
2013. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Plitvice oda mindenképp megéri elmenni.

Isztrián belül:Pula,Porec,Rovinj,Limsky Fjord,Labin,Rabac.Isztria nagyon gyönyörű és árban is elfogadható,többször voltam már kint.

Délebbre:Hvar sziget,igaz kompozni kell,de nagyon szép kis sziget,különösen Jelsa.Attól nem messze van egy homokos tengerpart Bol.

Dubrovnikba is megéri lemenni,ha már délebbre mentek.

Krk sziget,Makarska,Split,Rijeka.

Négyszer nyaraltam már kint,nekem megunhatatlan és meseszép.

Privátban szivesen írok árakat,szálláshelyeket.

2013. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mareda , Novigrad , Pag sziget , ezek szép helyek , és már voltam is ott. De az a jó bennük , hogy a tenger nagy tiszta azon a részen.
2013. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Split és Dubrovnik között a legszebb a horvát tengerpart és ezen a részen már igazi mediterrán klíma uralkodik. A szigetek is nagyon szépek lehetnek, azokon még nem jártam.

Splitben tudok apartmant, az Óvárostól 5 perc sétára, ha érdekel keress meg priviben.

Splitből busszal el tudtok utazni más és más dalmát városba 1-1 napos kirándulás keretében. Pl. Makarska, Trogir, Primosten, Dubrovnik sőt Mostar (Bosznia) is megoldható. Komppal pedig Brac/Hvar/Vis szigetre.

2013. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Mali-losinjt kihagytátok a sok felsorolából. 7-szer voltam Horvátorszáhban, a Hvar sziget után számomra a második helyen a Losinj áll.

2013. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Zatoni kemping szép hely, és ide kisgyerekekkel is érdemes elmenni! Sok játszótér, a strandon fent van kis és nagymedence is. Játszóház és jó éttermek. Még ajánlanám Bolt ami Brac szigeten van. Oda komppal kell menni Splitről Supetarba de megéri. Aki Bolra indul nyaralni annak ajánlom a Mendula éttermet. :)
2013. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!