Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az Osztrák autópályák mentén...

Cbaparizsi kérdése:

Az Osztrák autópályák mentén van lehetőség zuhanyzásra? Milyenek a körülmények, árak?

Figyelt kérdés
Zuhanyzás, Autópálya.
2013. máj. 1. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sok kijelölt pihenő van ahol lehet wc-ni és enni, pihenni.

De ott nincs lehetőség zuhanyozni.

Viszont vannak olyan benzinkutak ahol egy kisebb bevásárlóközpont van. Ahol van étterem, Burger King stb.. Ott szokott lenni zuhanyzó is..

Hogy mennyibe kerül a zuhanyzás nem tudom.. A wc-t 1-2 euróért használhatod.

A pihenő helyeken ahol nincs zuhany, ingyenes a wc használata.

2013. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de amiket leírtál, azokkal én tökéletesen tisztában vagyok. Ezért nem is ezt kérdeztem, hanem kimondottan a zuhanyzási lehetőségre lennék kíváncsi.
2013. máj. 1. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

első vagyok


AKkor menj olyan benzinkutakhoz ahol van kisebb bevásárlóközpont. Ott van zuhanyozásra lehetőség.. Máshol nincs.

2013. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a lényeg


Viele Autobahn Rastplätze in Österreich verfügen im Sanitärbereich neben sauberen WCs und Waschbecken auch über Duschen sowie beheizbare Wickeltische.


Konkréten nem írja, hogy melyik pihenőben vannak a zuhanyzók, és mennyiért, csak azt hogy az elsőnek nincs igaza :)

2013. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!