Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Görögországr...

Mi a véleményetek Görögországról? Busszal tényleg nehéz kibírni?

Figyelt kérdés
Sajnos repülő kizárva,mivel egyikünknek nem szabad repülővel mennie.
2013. máj. 30. 08:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatalok vagytok tele türelemmel, akkor kaland, idősebben már azért tényleg nagyon kényelmetlen. Nekünk anno 36 óra volt az út, de mi GO déli részére mentünk.

De egyébként Görögország megéri az áldozatot, gyönyörű hely.

2013. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem nehéz kibírni, vannak pihenők is. Görögország pedig megéri az utat. Mondom úgy, hogy nem vagyok fiatal.

Bármikor újra elindulnék!

2013. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Borzalmas!!

Voltam és soha többet! Nincsen az a pénz, hogy megérje.


Két nap nyomorgás oda, majd egy + nap, hogy kipihend a buszozást.

Továbbá nehogy azt hidd, hogy mindenki normálisan viselkedik majd egy ilyen "nyomor-túrán" a buszon útközben!

2013. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Biztosan nem mennék busszal. Zötykölődni, kényelmetlen, szűk ülésekben.... Ha napos oldalra ülsz, végig süti a fejed és az oldalad, megállás csak bizonyos időnként, addig próbáld meg visszatartani (ha nincs mosdó. Ha van: próbáld behajtogani magad a 10cm X 10cm méretű vécébe).

Szabad kérdezni, hogy miért nem szabad repülni? Ez valamilyen egészségügyi probléma?

2013. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Mi ketszer voltunk ,most megyunk harmadjara!

én nagyon jó volt,semmi gond nem volt.wc eleve nincs a Grandos buszokon.

a lányom első utnal volt 8 éves,és meg se mukkant.

nekem nem jelent problemat a buszozás.

2013. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
hova mentek Görögbe?melyik rész?
2013. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Vonatozásra nem gondoltatok?


Én Athénban tanultam és volt, hogy vonattal jöttem haza, az utazási idő nem rövidebb, mint busszal, de fel lehet bármikor állni, sőt van hálófülke is, de az jóval drágább, mint a sima jegy. Nekem kényelems volt nagyon. Ha gondolod írj privit és megírom, hogy oda érdemes e vonattal elindulni.


Ha a szigetekre mennétek akkor én azt javaslom, hogy Athénig vonattal onnan hajóval.

2013. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam busszal, azóta soha többet. Ha nem lenne pénzem repülővel menni, akkor inkább mennék valami közelebbi helyre vagy a Balatonra, de még egyszer a buszos útra nem vesz rá senki, az is biztos. Nyáron, a nagy melegben, a légkondi ellenére bejárja a buszt az izzadság szag, lábszag érdekes keveréke, ami meg van spékelve visító kisgyerekekkel, akikre az anyjuk még véletlenül sem szól rá. Bár a síró gyerek a repülőn is megvan, de ott csak 2-3 órát ki lehet bírni, de buszon embertelen.
2013. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mind igazuk van az előttem szólóknak. Mázli, ha egy jó társaságot fogsz ki. Meg persze sofőrt. Vannak nagyon jófej sofőrök. Nagyon-nagy kaland busszal menni, bár tény hogy 1 nap mire kipihened. Egy normál ember simán kibírja, ne igyál-egyél sokat, és nem lesz gond. Sokan mennek így gyerekekkel is. Szerintem HAJRÁ! a kis kényelmetlenség miatt nem szabad kihagyni!
2013. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,és igen egészségügyi probléma miatt nem mehet,így ezért döntöttünk a busz mellett.

Sartiba szeretnénk menni :)

2013. máj. 30. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!