Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek az árak Lengyelország...

Milyenek az árak Lengyelországban?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek Krakkó mellé, nem voltam még soha Lengyelországban, milyenek az árak? Mennyibe kerül egy vacsora? Mennyibe kerül egy korsó sör? Mennyibe kerül egy mozijegy? Mennyibe kerül egy kiló kenyér? Tudom tudom, "sok mindentől függ", de azért itthon is be lehet lőni egy korsó sört olyan 4-500 forint köré, és ha azt mondjuk hogy 3ezerből vacsorázol akkor nem hazudtunk nagyot!


Milyen címletű pénzeik vannak nekik? Ha 3 napra 50ezer forintot váltok zloty-ra az elég lesz? Üzleti út lesz, úgyhogy a nap nagyobbik részében lesz programom (sajnos), nem 100% városnézés.


2013. júl. 5. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A nem drágábbak mint Magyarországon. Sőt az alapvető élelmiszerek még kicsivel olcsóbbak is.
2013. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!