Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki volt már kinn Angliába,...

Aki volt már kinn Angliába, le tudná írni a tapasztalatait az időjárásról? Mennyire igaz az angol klíma sztereotípia?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5,5 éve élek itt, messze nem olyan rossz az időjárás mint ahogyan Magyarországon gondolják. Változékony idők vannak, a nyár nem túl meleg, a tél nem túl hideg. Bár utóbbi evekben eleg dok volt a hó télen. Most éppen rekord meleg van.
2013. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jol mondja az elottem szolo! Az ami elterjedt az itteni idojarasrol, szakszeruen mondva bullshit! Ha nem szereted a tul meleget nyaron, a tul hideget telen, akkor erdemes idekoltozni. Nekem peldaul ez fontos szempont volt, amikor koltoztem. Arra azert figyelni kell, hogy az angol ismeroseim elmondasa alapjan a nyugati part kornyeke (itt elek en is) csapadekosabb, mint keleti part. Illetve eszakon Skociaban azert jelentos az esos idoszak.
2013. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valtozekony, de egyaltalan nem para. Kozel sem olyan szelsoseges, mint az otthoni, tehat a nyari es a teli homerseklet kozott nincs olyan nagy kulonbseg, a szervezet konnyebben tud alkalmazkodni.

Nincsenek frontok, ami szinten pozitiv, viszont ami nekem nem jon be, az a nagyon paras levego. Van, hogy elviselhetetlen, de szerencsere azert nincs surun.

Amugy a kiszamithatatlansag a legrosszabb benne. Iden mar egy honapja kanikula van, tavaly nyaron viszont kb egy nap ha volt, amikor kegyeskedett a homerseklet 20 fok fole menni. Akkor is azt hittem megkattanok, meg most is. Igaz, az iden epp az utolso terhessegi heteimet elem, szoval ha ugyanez tavaly lett volna, en lettem volna a legboldogabb embere es egy rossz szavam nem lett volna a meleg miatt. :).

Egy atlagos nap amugy (tehat nem az, ami most van) arrol szol, hogy vigyel magaddal dzsekitol kezdve, ujjatlan polon at, szandalt es gumicsizmat is mert kb percenkent valtozik, hogy epp megazol v megsulsz e. :)

2013. júl. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Magyarország azért jobb,itt süt a nap 38-40 fok van és Balatonnál lengedezik a szél és napozol és fürdől,jobb mint ott ahol sehol nem tudsz fürödni mert hideg a víz és a nap talán ha kisüt kicsit.
2013. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!