Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mallorca vagy Málta?

Mallorca vagy Málta?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb? Ha voltatok már valamelyiken, írjátok le légyszi, hogy milyen volt!

Köszönöm <3



2013. júl. 27. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Máltán voltam, és nagyon jó hely. Nagyon szép természeti látványosságok vannak, és a városai is nagyon szépek. Rengeteg a modern épület, így egy elég egyedi arculata van az egész helynek, mert nagyon sok a régi, patinás épület is. A buszok külön érdekességei Máltának, mivel nagyon régi angol buszok, amik elég kicsik, és nincs ajtajuk :D

Nekem az is nagyon érdekes érzés volt, hogy egy ilyen kicsi országban vagyok, a földközi tenger közepén. Az külön megemltendő, hogy az angol is hivatalos nyelv Máltán, tehát aki tud angolul, az nagyon könnyen elboldogul.

Szóval Máltát is mindenképpen érdemes meglátogatni.

2013. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Málta
2013. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)) Aki Mallorcán volt már, az is írna?
2013. júl. 28. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Mallorca nagyon tetszett! Sokkal nagyobb sziget Máltánál, több néznivaló van. Ha szereted a fehér homokos, lassan mélyülő tengert, akkor olyat is sokat találni. Mi biztos visszamegyünk még oda. Máltáról amit hallottam ismerősöktől az nem igazán győzött meg. Azt mondták kopár és sziklás. Mallorca elég zöld, sokfelé citrom és olivaültetvények vannak.
2013. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mallorca! Itt élek, eddig még senkiről nem hallottam, aki ne imádná, ha egyszer meglátja :)
2013. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. :)


Köszönöm szépen a válaszokat, Mallorca lesz :) Nagyon várom már, még nem voltam egyszer sem, 9 napra megyünk.. :)

2013. júl. 29. 08:58
 7/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mennyibe kerül a repülőjegy oda-vissza?
2013. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
400000 Ft körül van, 5en megyünk :))
2013. aug. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!