Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2 főre Budapest-London repülőv...

Szabi173 kérdése:

2 főre Budapest-London repülővel oda-vissza adókkal, illetékekkel együtt mennyibe kerülne? Hallottam 10. 000ft-os repjegyről is, nem tudom van-e valóságalapja. Illetve egy hétre mennyi a minimum költőpénz amit ajánlotok? Mennyire drága London?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

repülőjegyek után itt nézelődj:


[link]


[link]


[link]


[link]


Az olcsó repülőjegynek van valóság alapja, de nagyon limitáltan elérhető csak, és ki kell fogni, sokszor több hónappal előre elfogynak, időben kell foglalni.


1 hétre, 2 főre a költőpénz attól függ, mikre akartok költeni, ha sok mindenre kiváncsiak vagytok, akkor javaslom a London Pass-t( [link]

Már napi 1 nevezetesség esetén is bőven megéri!


London drága. Magyar fizetéshez képest meg pláne. Költőpénz szerintem 75.000-80.000 Ft minimum.

2013. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Hallottam 10. 000ft-os repjegyről is, nem tudom van-e valóságalapja."


Van valóságalapja. Mi ketten, oda-vissza fizettünk kb. 10 ezret, szóval 2500Ft körül volt per fő per irány.

De ha valaha is nézegetted már repjegy árakat akkor tudod, hogy simán megesik, hogy egyik napra 2000Ft az ár, másik dátumra meg 40.000 forint. Ez nem BKV hogy minden jegy egységes áron legyen.

2013. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg 6090Ft-ért látok per fő per irány Budapest-London között november-december időszakra. Nem minden dátum de van egy-egy dátum amikor ilyen olcsó.
2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Európa legdrágább városa.
2013. szept. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2013. szept. 9. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!