Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt kell szánni...

Mennyi pénzt kell szánni Angliában egy hónapra kajára?

Figyelt kérdés
Szeretném olcsón megúszni. Van konyha, ahol tudok főzni az egy hónap alatt. Azok, akik kint élnek, mennyi kosztpénzből gazdálkodnak? Mennyit költötök tisztálkodási szerekre?
2013. okt. 11. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

emberre válogatja, hogy ki mennyit költ kajára. Ha nem vagy válogatós, és megeszed az olcsó kajákat is, akkor nagyon olcsón kitudsz jönni.

Mi havonta hogy megpakoljuk a mélyhűtőt elköltünk 200-250 fontot kajára. (három felnőtt eszik)Ebben benne van a tisztálkodási szerek, amiket érdemes a 99 penny's-be venni..

Mi mivel kondizni járunk, rengeteg csirke mellett eszünk, és lazac is sok megy el.

2013. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsika: csirkemellet
2013. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Egy emberre kb. annyit, mint itthon, mivel hasonlóak az árak. Én simán kijöttem napi 2 fontból, mondjuk ezt úgy, hogy meleg ebédet kaptam ingyen a munkahelyemen heti 6-szor.
2013. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi kint heti 20-25 fontot költöttünk ételre és tisztító valamint tisztálkodási szerekre, amit lehetett az 1 fontos boltba vettünk meg. 2 nő egy férfi és egy gondozásra szorult néni, tehát 4-en voltunk
2013. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt azért megjegyzem, hogy nem mindent érdemes 1 fontos vagy 99 pennys boltban megvenni! Meg kell nézni az árakat több helyen, valami kifejezetten drága az 1 fontosban, és ez főleg a kajákra igaz. Mi ételből leginkább az ASDA saját márkás termékeit vettük, konzerveket, szörpöt stb. Hasonló árúak, de sokkal jobb minőségűek, mint itthon pl. a Tesco gazdaságos cuccok.
2013. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az egyik ismerősöm kint él, és az elején megmondtam neki, hogy palira veszi a családja. 160 fontot kérnek el tőle a meleg ebédre minden hónapban. Aztán a család végül is csak heti 3x főz meleg ebédet... És így néztem, hogy ilyen drága nem lehet az étkezés.

2013. okt. 11. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudom egy hónapra a 160 font és 3x főtt ebéd/ nap, azt tudni kell, a hústermék nagyon drága, főleg ha zsidóknál van, mert a kóser termékek eget verő árakban vannak...akkor gondolom nem bagettet és sajtos pizzát eszik vagy kap, én a 20 fontot úgy értettem, hogy a lehető legolcsóbban kihozott ételekből, húsokból, pl volt, hogy a birka darált hús olcsóbb volt és akkor abból csináltuk a paradicsomos húsgombócot. édes lecsóhoz pl kuszkuszt vettünk, jó nagy adagokat csináltunk és kis pitlikben mindig fagyasztottunk dolgokat, hogy máskor csak elő kelljen venni...sok fagyasztott terméket vettünk, pl pizza, amit azután felturbóztunk ezzel azzal, hetente egyszer ez is jó volt... az egy fontos boltban is minőséget vettünk meg, nem ételt, hanem wc-papírt, domesztoszt, mosóport, vanisht,parfümöt, tisztálkodási szereket mint pl dove,loreal, betét stb...
2013. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja rosszul olvastam, igen, így átverés a havi 160 font, azt olvastam napi 3x kap meleg ételt, de látom heti 3x kap csak, ez nagyon átverés...
2013. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az igényed. Én nem tudok főzni, és kedvem sincs hozzá, úgyhogy főleg készkajákat eszem vagy valami kajáldában, így többet költök, de havi 200-nál sosem többet.
2013. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Havi 200 körül plusz tisztálkodási szerek.És Anglia k.va drága étel téren is,az Asdában éri meg a legjobban vásárolni.És a 160 nem olyan sok,ha jó kajákat csinálnak. A hús iszonyú drága és a zöldségek,gyümölcsök is eléggé.
2013. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!