Kezdőoldal » Utazás » Európa » Holnap Szeribiába utazok!...

Holnap Szeribiába utazok! Mire készülek fel?

Figyelt kérdés
Családi okok miatt holnap szerbiába kell utaznom. Ugy hallotam elég rosszak ott az életkörülmények. Kb mire számithatok??Tényleg olyan nagy a szegénység???És igaz ,hogy minden tele van szeméttel??

2013. okt. 14. 16:00
 1/7 schocko ***** válasza:
A budapesti mellett eltörpül a szemetesség, az emberek egy része szegény, de legalább nincsenek eladósodva, általában őszinték, nem kell jópofizni, mert azt nem szeretik...nagyon finomak az ételek és italok ás tökéletesen tudnak magyarul...
2013. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmivel sem rosszabb hely, mint ez itt. Sőt.

Szerintem élhetőbb. Majd meglátod, EUrópában lassan kevés rosszabb hely marad nálunk.

2013. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerbiában is vannak szegény emberek, mint Magyarországon. Attól függ, hogy az ország melyik részére mész, de gondolom nem Koszovó környékére..

Szerintem a világon bárhová mész, mindenhol van szemét.B

Belgrádban tartózkodtam hosszabb ideig, nem tűnt különösebben szemetes városnak, mint Budapest.

Az ételek, innivalók nagyon finomak! A szerbek barátságosak, nem kell tőlük tartanod.

2013. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem délszerbiába megyek. Ada ,Vajdaság.
2013. okt. 15. 13:20
 5/7 anonim válasza:
Na milyen volt? Egy kis beszámolót kapunk?:)
2013. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na tehát. Elsőre nem is volt olyan borzasztó. Az emberek kedvesek voltak. Ami nem tetszett az az ,hogy ordibáltak az utcán meg ,hogy nem volt valami bő választék egyik üzletben sem. Pl. A bevásárlóközpontban nem lehetett kapni sajtot és lisztet sem. De ne mondjam ,hogy a "sétáló utca" tele volt motorosokkal meg kocsikkal. És a nem egy embert majdnem elütöttek ezek az átkok. Van ott egy jó fagyizó. Mikor ott voltam akkor már csak téifagyit meg kalácsokat árultak. Nagyon finom volt. Télifagyit ettem.Ami még lehangolt az az ,hogy az utcák nem voltak takarítva. Szóval a járdán alig lehetett menni az építkezési törmeléktől és az avartól.


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 25. 13:33
 7/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Jézus, gyerekkorom óta nem láttam (és nem is hallottam a szót) télifagyit. :)

Kösz!!

2013. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!