Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Görögország, akkor hova...

Ha Görögország, akkor hova érdemes menni nyaralni saját autóval és kajakkal?

Figyelt kérdés

Kis családommal (kisfiammal és feleségemmel) Görögországot néztük ki a 2014-es nyaralásunk úticéljaként.

Van egy kis családi 2+1 személyes sit-on top kajakunk amivel idén 2013 nyarán is sokat kirándúltunk.

Olyan helyet szeretnénk találni Görögországban,

ahova saját kocsival el tudunk jutni,

ahol vannak gyönyörű vadregényes partok,

esetleg barlangok, kisebb lakatlan szigetek,

ahol jól ki tudjuk használni a mi kis családi nyári "játékszerünket" a kajakunkat.


Várom az ötleteket.


Köszönöm előre is.



2013. okt. 19. 13:29
 1/5 Victoria. válasza:
a csaladommal mi is autoval mentunk gorogorszagba.mar oda eljutni is nagy kaland volt :) mi neoi poriba mentunk.nekem nagyon tetszett ez az udulofalu az olympos labanal talalhato. nagyon szep volt
2013. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kajakozni szeretnétek, ajánlom Lefkada-t, viszonyalg közel van a határhoz, végig autópálya van. Ami a pláne benne, az a rengeteg kis sziget ahol lehet kalandozni. Keress rá neten.
2013. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát,amit az első ajánl,Nei Pori-egyáltalán nem görögös és unalmas-nekem elhiheted-minden évben Görögországban nyaralunk,van,hogy többször is :) -Lefkada csoda szép, de én inkább Neos-Marmarast ajánlanám :) Mesevilág eghy igazi ékszerdoboz :) jó utat :)
2013. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, Neos M. és egész Halkidiki nagyon szép, Mindkét járható félsziget, hónapokat töltöttem el Sithonián és beutaztam mindent, imádom, de azért Lefkadávál nem veszi fel a versenyt. Főleg, ha berobogózzátok, olyan helyeket láthattok, hogy csak na!

Második voltam.

2013. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat.

Nagyon szép helyeket ajánlottatok.

Az elmúlt pár napban volt időm nézelődni a neten.

Eddig a képek alapján nálam a Pelion hegység környéke viszi a pálmát....bár még sosem jártam arra....ez a videó nagyon meggyőzött


https://www.youtube.com/watch?v=4QUCLz80Rr4

2013. okt. 31. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!