Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsi Disneyland havazáskor...

Párizsi Disneyland havazáskor is nyitva van, és ha igen a kültéri játékok működnek olyankor?

Figyelt kérdés
Március közepén megyünk majd Párizsba és természetesen Disneylandet se szeretnénk kihagyni, viszont van rá esély, hogy ekkor még esni fog a hó (reméljük nem fog). Ilyenkor nyitva van egyáltalán a park, és ha igen, akkor melyik játék van nyitva és melyik zárva?

2013. okt. 21. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nyitva van. :) Az oldalukon megtudod nézni milyen játékokat zárnak le. Ősztől le van zárva pl. az Aliz csodaországban-os teáscsészék meg a labirintus. A többit most így fejből nem tudom. Meg lehet, hogy addigra ezeket is kinyitják.
2013. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En ott dolgoztam a labirintusban meg a teascseszeknel( meg mashol is ), es ha esett az eso ( najo, mondjuk ugy inkabb, hogy vihar-riasztas volt ) akkor be kellett zarnunk oket, mint ahogy minden mas szabadtéri jatekot. Pedig a teascseszek felett van teto is, de hat az nem sokat segit. En szerintem marciusban mar nem lesz ho, Parizsban ritkan havazik, es akkor sem marciusban. En inkabb az eso miatt aggodnek, mert az viszont nagyon sokat esik, foleg Disneyland tersegeben.

Amint leveszik a viharjelzest, ujra kinyitnak a szabadtéri jatekok. Miutan ujra elvegzik a dolgozok a nyitasi procedurakat ...

2013. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!