Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barátokkal terveztük hogy...

BestrivenEU kérdése:

Barátokkal terveztük hogy elmennénk közösen nyaralni horvátországba vagy bulgáriába! Segitségetek kérném!?

Figyelt kérdés
Én 16/F de jönne velunk egy 25éves baráunk is.5en mennénk és nemtudjuk hogy kéne megvalósitani.én mar sokat utana jartam a dolgoknak de nemjutok előre.:(Hova kéne , szállás , mivel kéne lejutni oda , stb ! Előre is ksözönöm aki végig olvasta és segitett !! :)

2014. jan. 7. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Neten lefoglaltok egy szállást, megveszitek a vonat/busz/repülő retúrjegyet. Elmentek, visszajöttök.

Ha ez gondot okoz a 25 éves barátodnak akkor én nem bíznám magam rá.

2014. jan. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Helló ! először is köszi a választ , másodjára pedig igen nincs nagyon ideje még ezzel szervezkedni ,dolgozik stb stb és igazábol én próbálom megszervezni ezért várok pár hasznos segítséget ! :)És mégazt kérdezném hogy mikor érdemes foglalni és leutazni ?
2014. jan. 7. 01:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Foglalni bármikor lehet, minél előbb annál olcsóban úsztok meg néhány dolgot (repjegy, szállás).

A "leutazni" kérdést nem értem. Most tőlem kérdezed hogy nektek mikor érdemes nyaralni mennetek?

2014. jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem azt hanem azt hogy mikor érdemes , mert ráérunk akár mikor !
2014. jan. 7. 02:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor menjetek 2014. júni 20-tól. Úgyis ráértek, nekem meg édes mindegy.. :D
2014. jan. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

így elsőre horvátországot mondanám, neten kerestek szállást, lefoglaljátok. szereztek egy kocsit, aztán autópályán hamar ottvagytok.

bár mi 16 évesen balatonra mentünk, pedig nem is volt az olyan régen, csak 4 éve, de akkor is. pénzem megvolt rá, csak a szülőket kellett győzködni.

2014. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 manutd84 válasza:
Én ha ilyen fiatal lennék Novalja-rá(pang sziget) mennék. Teli van fiatalokkal a város. Ott van közvetlen mellette Zrce Beach,ahol 24 órán át megállás nélkül üzemelnek a tengerparti klubbok. Nagyon jó hely ha buli az elsőszámú cél. Ha viszont csak kirándulni,strandolni,jókat enni akkor bárhová mehettek horvátországba. Krk sziget 5-6 óra autóval pestről.
2014. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A szállásokkal vigyázzatok, mert nagyon nem mindegy hogy hol foglaltok, mármint ha nem akarjátok hogy meglepetések érjenek. Csak megbízható, már bizonyított céggel utaznék.
2014. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy megbízható oldalt, ami tesztelt és mellette kedvező az ár is :) Ha valakit érdekel infó keressen meg privátba.
2014. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek és hogy végig olvastátok most irtam ide először de ugylátom hasznomra lessz még ! Rengeteget segitettek !! :)
2014. jan. 7. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!