Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tapasztalatokat kérek Ausztria...

Szisztöp kérdése:

Tapasztalatokat kérek Ausztria Wörthi tó-Klagenfurt-ról, aki járt már ott, hány óra Budapesttől az út kocsival, gyerekkel van-e elég látnivaló és lehet -e fürdeni a tóban, lassan mélyülő-e, és valóban olyan szép mint egy tengerpart?

Figyelt kérdés
mit lehet ott csinálni, vannak-e üzletek, ajándékboltok, éttermek, magas hegyek, minden ami a gyereknek érdekes lehet.
2014. jan. 24. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Klagenfurtban még nem jártam, de a Wörthersee-t már láttam, Pörtschach-ból. Nagyon szép környék. Ha jól emlékszem, páran fürödtek a tóban, de nekem a kisujjam is belefagyott, pedig nyáron voltam ott. A mélyülését nem tudom, de hegyek közt nem a lassú mélyülés a jellemző...
2014. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!