Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül egy átlagos...

Mennyibe kerül egy átlagos nyaralás Görögországban?

Figyelt kérdés

Sose voltam még Erdélyen és a Felvidéken kívül máshol külföldön, és most terveink úgy néz ki, ogy nyáron Görögországban mennénk.


Mennyibe kerül egy átlagos nyaralás Thassoson vagy Sartin 7-10-12 nap? Nem akarunk mi full extrás hotelt és hasonló szolgáltatásokat, ezért is mondom hogy átlagos. :)


Mind a két hely csodaszép, de úgy regélik Sartin több a magyar.



2014. febr. 23. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Sartin voltunk 2 éve, konkrétan mindenki magyar.

maga az út főszezonban 45-45 ezer volt 2 főnek, + 5 ezer jött rá fejenként transzfer miatt, debrecenből felvittek pestre mikrobusszal.

ez aug. végén volt, a főszezon nyilván a legdrágább. májustól lehet menni, de akkor még hideg a tenger. május végén-június elején, vagy szeptember végén-október elején a legolcsóbb, mert ilyenkor az időjárás még nem kifejezetten nyaraláshoz való .ez azt jelenti, hogy 29-33 ezer ft fejenként. persze kifoghattok nagyon jó időt, de lehet, hogy hideg lesz, hisz még tavasz / már ősz van.

ebben az árban a busz és a szállás van benne, a kaja kb. annyi, mint itthon.

mi 150 ezret vittünk költőpénznek, soknak gondoltam, de mind elment, mert első tengerparti utunk volt, minden nap éttermekben ettünk. + ugye a szuvenírek.

ha viszel kaját, + alapanyagot veszel és te főzöl, ez kb. annyire jön ki, mint itthon. szupermarketek vannak, mindent lehet kapni, az apartmanokban pedig van hűtő és rezsó.

ja, és voltunk 2 szervezett programon is, a narancsparton, ahova soha többé nem mennék el, és egy sithonia körúton, ez se nagy szám, ezek megdobták a kiadásokat. ja, meg ott vettünk felfújható matracot és deszkát a hullámokra, ezek is 3 és 5 ezrek voltak.

a narancspart kettőnknek magyar pénzben kb 6000, a körút tizenpár ezer, ezeket ki lehet hagyni.

írd meg, hogy mire vagy még kíváncsi.

ja, azt elfelejtettem, hogy ha már most megvan rá a pénzed, akkor érdemes most lefoglalni, mert ultra first minute vagy first minute árral jól jársz, sokat takarítasz meg.

ugyanakkor mész, mintha júniusban foglalnál, csak mivel jó előre lefoglalod, az iroda tud előre tervezni. tíz-húszezret is meg lehet spórolni, ami egy 60 ezres útnál nem mindegy, ha az embernek nincs túl sok pénze.

2014. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mennyi elírást évtettem a kérdés kiírásában, te jó ég! :D

Ez mindegy.


Végösszegben mennyi lehet személyautóval úgy 10 nap?

2014. febr. 23. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:

mi busszal voltunk, ezért a kocsis dolgokat nem tudom, 2 személyre tuti nem éri meg, mert mi anno csak a benzinnel számoltunk, de még több tízezer az autópályadíj.

nagyságrendileg csak 4 személyre éri meg kocsival menni.

2014. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát szállás az biztos nem csak családomnak lenne hanem barátom családjának is mert közösen mennénk.
2014. febr. 23. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

ja, így már más.

utzazási katalógusok elején is szokták írni az általános infóknál, hogy mi mennyi idő, mennyibe kerül.

2014. febr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi 2011-ben busszal voltunk Stavrosban. Szàllàs kb. 60-65 ezer ft/fő volt + 2-en kb 170 ezer ft költőpénzt vittünk. Szóval kb 300 ezerből jöttünk ki mindennel együtt. 2x voltunk fakultatív programon Thassosban és Thesszalonikiben. 1hétre mentünk.
2014. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!