Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfun melyik várost ajánljátok?

Korfun melyik várost ajánljátok?

Figyelt kérdés

Párommal mennénk ki a nyáron, de nem tudunk dönteni melyik várost válasszuk.

24 évesek vagyunk. Fogunk bérelni valamit az tuti. Mozgalmas üdülőhelyeket kedveljük. Fontos hogy legyen szép homokos part a városnál.

Előre is köszönöm a tapasztalatokat élményeket.



2014. márc. 2. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán Sidari a legmozgalmasabb (Korfu városon kívül). Igazából 1 sétáló utca van, ott van nyüzsgés este. Homokos part is van, szépek a homoksziklák, de nem az a klasszikus, lassan mélyülő, hosszú homokos part. Ilyen partot mi Moraitikán találtunk, de az meg nem mondható mozgalmasnak.

Mindenképpen Korfu? Én imádom, 2szer is voltam ott. De tavaly a párommal Paralián voltunk, és ott minden megvolt. Hosszú, homokos part végig, óriási nyüzsgés este.

2014. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve voltunk párommal, hasonló korúak vagyunk.

Sidari valóban megfelel az általatok leírtaknak, nyüzsgő, lassan, mélyülő homokos part...stb. Nekünk mondjuk nem tetszett, mi jobban szerettünk volna, egy nyugisabb, romantikusabb helyet. Ilyen szempontból nekünk Paleokastritsa és Kassiopi jött be. Itt egyik helyen sem homokos a part, hanem sziklás, viszont gyönyörű és tiszta. Sidari partja sztem elég szemetes. De a legjobb valóban az, ha béreltek vmit, és mindennap máshova mentek, és felfedezitek a szigetet.

2014. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, mindenesetre én is Sidariban voltam már kétszer, idén megyek harmadjára. Valóban elég nyüzsgő hely. Érdemes autót bérelni és bejárni a szigetet, mert szerintem egyszerűen lenyűgöző.
2014. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!