Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti elengednétek a 19 éves...

Ti elengednétek a 19 éves lányotokat egyedül egy párnapos városnézésre egy európai nagyvárosba?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem ha felveszik egyetemre azzal lepné meg magát az eddigi megtakarításaiból, hogy egyedül kiutazik egy európai nagyvárosba pár napra, ki szeretné próbálni az egyedüli barangolást azaz a 'solo traveling'-et.Megbízható józan gondolkodású érett lány,azért féltem.Ti elengednétek így?

2014. márc. 11. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
19 éves, nem csecsemő már. Megtiltani ugysem tudod. Nem hiszem, hogy buta lenne a lányod, hogy külföldön ne boldoguljon pár napig.
2014. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném. 40 országban jártam már, és tapasztalatból mondom, hogy a világ nem olyan veszélyes, mint amennyire a média azt igyekszik sugallni.
2014. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat persze elengeden csak kíváncsi votlam mások mit tennének. :) Nem vagyok az a kőszívű mumus anyuka.
2014. márc. 11. 18:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem buta lány, nagyon is felnőttes, orvosira készül és ez lenne a nagy 'jutalma' :))
2014. márc. 11. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
20 evesen mar 2 hetre mentem egyedul.
2014. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
persze , nyugodtan engedd. én elöször igy 18 évesen mentem ki külföldre, majd 19 évesen kiköltöztem Angliába. én is közel 40 országban jártam már , általában egyedül, mert imádok egyedül utazni :) most vagyok 29
2014. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én három hónapra utaztam el ennyi idősen. Ha tényleg nagyvárosba megy akkor sok helyen lesz wifi - ha olyan telefonja van akkor akár naponta többször is tud irni, hogy minden rendben - ez az én szüleimmel bevált, még volt amikor skypeoltunk is és mutattam nekik ahol éppen voltam :)
2014. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!