Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek hol jobb az élet,...

Szerintetek hol jobb az élet, Ausztriában vagy Németországban? És miért?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim akik németbe laknak mind azt mondják hogy Ausztriában sokkal kisebb a fizetés meg drágább minden és hogy ott nem jó. Azok az ismerőseim akik meg Ausztriában laknak épp az ellenkezőjét mondják... kinek higyjek?

2014. márc. 20. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Nézd, szerintem Hegyeshalomtól nyugatra tök mindegy hol élsz, ha dolgozol akkor abból szépen meg is élsz, nincsenek forintos gondjaid.

Én Bécsben éltem, nem mondhatnám hogy olyan nagyon rossz volt. :) Nem tudom Németországban hogy van, de Ausztriában aki bejelentve dolgozik az kap 13 és 14 havi fizetést is, sok Nyugat-európai országban ilyen nincs. Ezen kívül az egész EU-t nézve Ausztriában a legalacsonyabb a munkanélküliség, a szociális rendszer pedig fényévekre van a magyartól.

2014. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként ha csak a statisztikát nézzük akkor is Ausztria jön ki jobban. A világ országainak 1 főre jutó GDP listáján Ausztria a 13. Németország a 21.

[link]

2014. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%

németország az iparosodott gazdaság miatt lepusztultabb, mert sok a vendég munkás.

ausztria a világ egyik legvirágzóbb országa, minden tekintetben fejlett.

bécs, rettentő szép.

2014. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Korte vs alma esete

Nemetorszag egy focista ausztria egy zongoramuvesz

Van akinek ez tetszik van akinek az

2014. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!