Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegro: Mi a véleményetek?...

Montenegro: Mi a véleményetek? Igaz, hogy szemetes a tengerpart? Sveti Stefan szigete látogatható-e, ha igen, mennyiért? Jártatok már a következő városokban: Bar, Herceg Novi, Budva, Kotor és Sveti Stefan?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Herceg Noviban 10 napot voltam par eve, egyaltalan nem volt szemetesebb mint pl olasz, sot gyonyoru kis varos. Tervezem hogy meg visszamegyek.
2014. ápr. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
A montenegrói nép ugyan az mint a szerb, csak még lustábbak. A szerbek mind oda járnak nyaralni, mert Horvátországban utálják őket, tehát Montenegró van nekik a legközelebb. Szerb énekesnők szoktak ott nyaranta koncertezni, tele van szerbekkel meg rengeteg a gazdag orosz.
2014. ápr. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 2008-ban voltam Sutomoren, de egy fakultatív kirándulás keretein belül megnéztük Budvát is. Gyönyörű kis város, nem volt szemetes. Az óvárosi rész egészen mesés, teljesen magával ragadott. Igaz már 6 éve volt, de azt hallottam most még fejlettebb és még szebb.
2014. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi pénteken indulunk. Budvában lesz a szállásunk, de a fent említett városokba Herceg Novin kívül mind ellátogatunk. Ismerősök szerint egyáltalában nem szemetes a part, maximum az ingyenes szabadstrandokon szokott összegyűlni estére nagyobb mennyiségű szemét, de azokat reggelre eltakarítják. Meg délebbre, Ulcinj és környéke inkább a szemetesebb, arra sok albán él. Sveti Stefan úgy tudom nem látogatható, de kívülről meg lehet csodálni, meg a környékén is gyönyörű strandok vannak.
2014. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!