Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki igénybevette már...

Valaki igénybevette már Svájcban ezt a fajta éjszakázási lehetőséget? "Schlaf im Stroh, azaz istállóban alvás?

Figyelt kérdés
Most akadtam rá erre a lehetőségre és látom, hogy potom pénzért lehet istállóban aludni farmokon. Pl. láttam olyat, ahol csak 25 frank reggelivel együtt egy ilyen éjszaka. Van valaki, aki próbálta már? Milyen tapasztalatai vannak? Tetszett?
2014. máj. 2. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A régi mesékben a gazdák ingyen adtak szállást a vándoroknak. Igaz, az internet mindent megváltoztatott. :)

Rengeteg hasonló kreatív oldalt fogsz találni, amit a net és a start-up cégek létrehoztak.


Hogy mondjak egy kellemesebbet, mint az istállóban alvás, van olyan oldal is, ahol megveheted mások lefoglalt szállását, ami egyébként nem lemondható, ezért elbuknák az árát. Ehelyett fölteszik a netre potom pénzért.


Konkrét kérdésedre válaszolván lovak közt a szalmában még nem aludtam, de lehet kicsit ráfizetnék a 25 frankra, és megkeresnék pl egy ilyen strat-up oldalt.

2014. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Belinkelnél nekem néhány ilyen oldalt? Köszönöm, hogy válaszoltál.
2014. máj. 2. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem az istállós ötlet is tetszik, bár a fenti példa azt mutatja, a lehetőségek határtalanok :)

2014. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!