Kezdőoldal » Utazás » Európa » Toszkánaba szeretnénk utazni...

Ford Ferlin kérdése:

Toszkánaba szeretnénk utazni párommal. Tengerparton szeretnénk nyaralni, de nem igazan tudunk dönteni melyik nyaralóhelyet válasszuk. Annyit tudunk hogy homokos partszakaszt szeretnénk. Ti mit ajánlanátok? Van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

#Toszkana #Olaszország.
2014. máj. 9. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a Marina di Carrara, Marina di Massa környéke, jobbára homokos part. Én, ha megint Toszkánába mennék egy belső területen lévő, igazi toszkán parasztházat bérelnék ki (tök jó medencés apartmanok is vannak) megint és lemennék strandolni a tengerhez.
2014. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm sokat segítettél!

Lehet hogy parasztház lesz,gyönyörűek!

2014. máj. 9. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

mi tavaly előtt novemberben voltunk Toszkánában, egy kicsit beljebb a tengertől, de egy festői helyen, ahonnan a tenger is pillanatok alatt elérhető.

Küldöm a cikket, amit írtam róla, a végén van a cím és egyéb elérhetőség:

[link]


És itt egy másik bejegyzés, ami kimondottan szállásokat ajánl.

Javaslatom, hogy ne augusztus utolsó kéthetében utazzatok, mert itt az a főszezon (aug.15-től) és akkor rettenetes a zsúfoltság, ráadásul minden sokkal drágább.

Ha kellemes időt akartok és kisebb zsufit, akkor jobb a szeptember. Ilyenkor már vége a szabadságolásoknak, bár az iskola csak 20-a körül kezdődik.


Jó utat! Szuper lesz!

2014. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, végül a szállásos oldal lemaradt. Íme:


[link]

2014. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!