Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes menni Montenegróban?

Hova érdemes menni Montenegróban?

Figyelt kérdés
Júniusra tervezünk egy pár napos kiruccanást. Melyik tengerparti üdülővárost ajánlanátok? Elsősorban homokos strand érdekelne (ha van)...

2014. máj. 27. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sutomore van a legközelebb vonattal (az állomástól kb. 500 méter a part). Az homokos, kisebb részben kavicsos. Júniusban még talán nem olyan zsúfolt, de később már az.
2014. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már odáig elmész, akkor akár az albán határt is eléred órák alatt.

Szerintem nem fogsz csalódni bárhova is mész.


A délebbi rész homokosabb, az északi vadregényesebb. Ahogyan én láttam.


Ilyenkor inkább azt szoktuk megnézni, hova van tisztességes szállás normális árban, aztán oda megyünk.

Persze mivel Montenegróba normális áron eljutni sem lehet jó ideje, nehéz tisztességes választ adni.

2014. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, még egy: a pár nap lehet hogy kevés lesz. Ha hozzáveszed hogy bármivel odajutni vagy horror drága (repülő) vagy majd egy napba telik (autó, vonat, busz). Én 3 napnál kevesebbre nem mennék, de a teljes kikapcsolódáshoz inkább 1 hétre érdemes. Vonattal oda-vissza kb. 21 ezer + a hálókocsi ha nem akarsz végig ülni.
2014. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi Herceg Novi-ban voltunk, oda erdemes volt elmenni, nagyon szep. A kozelben van a "kek barlang", oda hajoval el lehet jutni a kikotobol es sok kisebb szigetre, eldugottabb strandra is.

Becsbol mentunk Dubrovnikba repulovel, onnan van kenyelmes, klimas busz Herceg Noviban, nincs messze, ha jol remlik 1-1.5 ora.

2014. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!