Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan aki járt a Gardaland...

Van olyan aki járt a Gardalandban, a Mirabilandiában vagy a Port Aventurában, s a Disneylandben is? Össze tudná hasonlítani? Nem tudom, hogy érdemes-e még ide mennünk.

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Gardalandban voltam 3 éve...
2014. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De a kérdésedet nem értem.. melyikben nem voltál, vagy melyikbe nem tudod, hogy érdemes-e elmenni?
2014. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Disneylanden gondolkodunk... a többiben már jártunk, s tetszett. De a Disney lehet csalódás lenne... lehet kisebbeknek való, mint 16 év...
2014. máj. 29. 21:39
 4/5 Ivy_v válasza:
Én voltam a Mirabilandiaban, a Port Aventurában, illetve a Gardalandban is. Mind a 3 hely szép, és iszonyatos sorok vannak főleg szezonban (júli, aug.) Mirabilandia inkább minden korosztálynak ajálható, Gardalandben már több minden található, azaz extrémebb dolgok, s szebben van kivitelezve, mint Mirabilandia. Port Aventurában most voltam egy 1hónapja, nagyon esztétikusan és hangulatosan van kialakítva az egész park, ráadásul várni se kellett olyan sokat, hogy felüljünk 1-1 játékra, kivéve a Furius Baco-ra, ami europában a leggyorsabb roller coaster-re, így egyediség a parkban. Szóval összesítve a 3parkot, ha családdal, gyerekekkel mész/ mentek, akkor mirabilandiát ajánlom, ha egy kicsit extrémebb és érdekesebb helyre szeretnél eljutni,illetve hosszabb játékokra felülni,akkor Gardaland, ha pedig még extrémebb dolgokat szeretnél kipróbálni, akkor Port Aventura! Persze az utóbbi kettőnél meg kell, hogy említsem, hogy 1 nap az kevés, hogy ki tudjál próbálni "mindent". Röviden ennyi, ha valamit szeretnél még tudni, akkor nyugodtan írj :)
2014. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KovácsZoltánZoltán válasza:
Kedves kérdező! Eljutottál végül valamelyik vidámparkba?
2015. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!