Kezdőoldal » Utazás » Európa » Személyi igazolvanyom fenymaso...

Adrian90 kérdése:

Személyi igazolvanyom fenymasolataval utazhatom?

Figyelt kérdés
Az a kellemes probléma történt hogy a minap elhagytam a penztarcamat benne a személyi igazolvanyommal. Angliában élek és egy hónapon belül szerettem volna hazalatogatni a csaladomhoz.mivel anno mikor kijottem ide olyan hirtelen ért az alaslehetoseg hogy 5napom volt kijönni, utlevelem 2010ben lejárt csak szemelyivel tudtam kiutazni.a munkahelyemen készítettek fenymasolatot az okmanyaimrol el tudom őket kérni. Kérek szépen mindenkit ne nevessetek ki a kérdéssel kapcsolatban nem tudom hogy lehetséges-e vagy sem amit szeretnék csak próbálok minden egyes szalmaszalba belekapazkodni. Előre is köszönöm
2014. jún. 17. 04:26
 1/5 anonim válasza:

nem utazhatsz szemely igazolvany masolattal!:)

utlevelel , meg szemely igazolvannyal lehet atjonni szoval ez a helyzet most elegge gaz.. :/

ujra kell csinaltatnod szemelyit az meg idobe tellik , viszont amikor megcsinaltatod itt magyarorszagon kapsz egy 'ideiglenes' szemelyigazolvanyt es azt hasznalhatod addig ameddig a masikat nem kuldik vagy nem kell menned erte!:)

2014. jún. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ellenben a nagykövetségre elmesz, akkor kiállítanak egy egyszeri hazautazasra jogosító okmányt. Budapesten pedig egy nap alatt is lehet útlevelet intézni, igaz nem olcsó.
2014. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egyszeri hazautazasi okmányt sajnos nem állítanak ki angliában élő (dolgozó illetve tanuló )részére csak turistáknak sajnos már olvastam a nagykövetség oldalán
2014. jún. 17. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
hát valamit csak kiállítanak, vagy különben örökre ott kell maradnod?
2014. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne állítanának ki. Bármelyik magyar állampolgárnak megcsinálják. Evidens, hiszen hogy tudna utazásra jogosító okmány nelkul hazautazni???
2014. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!